Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Linie lotnicze i lotniska

Joon poleci do Rzymu i Kapsztadu

materiały prasowe
Joon, nowa linia lotnicza stworzona przez Air France, zapowiedziała rozbudowę siatki połšczeń o 7 tras z Paryża. Wiosnš francuski przewoŸnik poleci do Rzymu, Oslo, Neapolu, Kairu, Istambułu, Kapsztadu i Teheranu
Na poczštku grudnia samoloty Joon wystartowały w swoje pierwsze loty. Zainaugurowano połšczenia do Barcelony, Berlina, Lizbony i Porto. Jednoczeœnie linia zapowiedziała rozbudowę siatki połšczeń o kolejne 7 tras z wylotem z bazy w Paryżu (lotnisko CDG). Razem z ogłoszonymi wczeœniej trasami - do brazylijskiej Fortalezy i Mahe na Maledivach - w sezonie letnim Joon będzie więc oferował 13 kierunków. Od 25 marca w siatce przewoŸnika pojawiš się nowe przeloty (w cenach od 39 euro) do: Stambułu (7 lotów tygodniowo), Neapolu (14 lotów tygodniowo), Oslo (18 lotów tygodniowo) i Rzymu (49 lotów tygodniowo). Loty na trasach europejskich Joon będzie wykonywać airbusami A320 (174 miejsc) i A321 (212 miejsc). Podczas wszystkich rejsach Joon oferuje bezpłatny dostęp do YouJoon, systemu rozrywki pokładowej, wykorzystujšcego live streaming, dzięki któremu filmy i programy telewizyjne podczas lotu można oglšdać na ekranie własnego urzšdzenia – tabletu, laptopa, czy smartfona.
Joon ma też w ofercie kilka tras międzykontynentalnych. Wczeœniej zapowiedział loty do Fortalezy i Mahe. Teraz linia ogłosiła kolejne kierunki: Kair (7 lotów tygodniowo od 25 marca 2018 roku w cenie od 149 euro), Kapsztad (3 loty tygodniowo od 1 kwietnia 2018 w cenie od 279 euro) i Teheran (3 loty tygodniowo od 2 kwietnia 2018 w cenie od 149 euro). Na trasach dalekiego zasięgu linia będzie oferowała podróż w trzyklasowych airbusach A340s.  
ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL