Trasa koncertowa Artura Rojka

aktualizacja: 04.03.2014, 15:30
Trasa koncertowa Artura Rojka
Trasa koncertowa Artura Rojka
Foto: materiały prasowe

Już pod koniec marca rozpocznie się trasa koncertowa Artura Rojka promująca jego pierwszy solowy album zatytułowany "Składam się z ciągłych powtórzeń".

Pierwszy singiel z nadchodzącego albumu - "Beksa" zadebiutował od razu na 1. miejscu Listy Przebojów Trójki. To niezwykły zaszczyt - taka sytuacja zdarzyła się zaledwie kilka razy w całej historii Listy. Dziękujemy wszystkim fanom za oddane głosy!

Daty i miasta trasy koncertowej Artura Rojka: 28.03 Nowy Sącz - Centrum Kultury Sokół04.04 Wrocław - Eter 05.04 Katowice - Mega Club06.04 Kraków - Studio

Żródło: materiały prasowe

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Business Communication. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Business Communication lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych". Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE