Trasa koncertowa Artura Rojka

aktualizacja: 04.03.2014, 15:30
Foto: materiały prasowe

Już pod koniec marca rozpocznie się trasa koncertowa Artura Rojka promująca jego pierwszy solowy album zatytułowany "Składam się z ciągłych powtórzeń".

Pierwszy singiel z nadchodzącego albumu - "Beksa" zadebiutował od razu na 1. miejscu Listy Przebojów Trójki. To niezwykły zaszczyt - taka sytuacja zdarzyła się zaledwie kilka razy w całej historii Listy. Dziękujemy wszystkim fanom za oddane głosy!
Daty i miasta trasy koncertowej Artura Rojka:
28.03 Nowy Sącz - Centrum Kultury Sokół
04.04 Wrocław - Eter 05.04 Katowice - Mega Club
06.04 Kraków - Studio
12.04 Łódź - Wytwórnia
13.04 Gdańsk - Parlament
23.04 Warszawa - Palladium
25.04 Poznań - CK Zamek
Premiera płyty 4 kwietnia 2014 nakładem Kayaxu.
Support na trasie (oprócz koncertu w Nowym Sączu) zapewni Patrick The Pan, który zaprezentuje swój materiał w wersji akustycznej. Specjalna edycja albumu "Something of an end" CD + DVD z zapisem koncertu w Małopolskim Ogrodzie Sztuki, ukaże się już w połowie marca.
Więcej informacji na:
kayax.net/artysta/artur-rojek/
www.arturrojek.pl
www.facebook.pl/artur.rojek.official
Komentarz dnia
Żródło: materiały prasowe

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE