Program igrzysk w Soczi

aktualizacja: 04.02.2014, 15:25
Foto: AFP

Już 6 lutego, dzień przed oficjalnym otwarciem, rozpocznie się rywalizacja w zimowej olimpiadzie w Soczi. Zakończenie igrzysk 23 lutego.

czwartek, 6 lutego

Snowboard             - 07.00 slopestyle, K/M  - kwalifikacje
Narciarstwo dowolne   - 15.00 jazda po muldach, K - kwalifikacje
Łyżwiarstwo figurowe  - 16.30 soliści, pary sportowe - program krótki (drużynowo)
piątek, 7 lutego
Ceremonia otwarcia    - 17.00

sobota, 8 lutego

finały
Snowboard             - 09.45 slopestyle, M
Biegi narciarskie     - 11.00 bieg łączony 2x7,5 km (techniką klasyczną i łyżwową), K
Łyżwiarstwo szybkie   - 12.30 5000 m, M
Biathlon              - 15.30 10 km sprint, M
Narciarstwo dowolne   - 19.00 jazda po muldach, K

pozostałe konkurencje

Snowboard             - 06.30 slopestyle, M - kwalifikacje
Narciarstwo dowolne   - 15.00 jazda po muldach, K - kwalifikacje
Saneczkarstwo         - 15.30 jedynki - 1./2. ślizg, M
Łyżwiarstwo figurowe  - 15.30 solistki, pary taneczne - program krótki, pary sportowe
- program dowolny (drużynowo)
Skoki narciarskie     - 17.30 średnia skocznia, M - kwalifikacje
Hokej                 K / Gr. A
- 09.00 USA - Finlandia
- 14.00 Kanada - Szwajcaria

niedziela, 9 lutego

finały

Narciarstwo alpejskie - 08.00 zjazd, M
Snowboard             - 10.15 slopestyle, K
Biegi narciarskie     - 11.00 bieg łączony 2x15 km (tech. klasyczną i łyżwową), M
Łyżwiarstwo szybkie   - 12.30 3000 m, K
Biathlon              - 15.30 7,5 km sprint, K
Saneczkarstwo         - 15.30 jedynki - 3./4. ślizg, M
Łyżwiarstwo figurowe  - 16.00 solistki, soliści, pary taneczne - program dowolny
(drużynowo)
Skoki narciarskie     - 18.30 średnia skocznia, M

pozostałe konkurencje

Snowboard             - 07.30 slopestyle, K - kwalifikacje
Hokej                 K / Gr. B
- 09.00 Szwecja - Japonia
- 14.00 Rosja - Niemcy

poniedziałek, 10 lutego

finały

Narciarstwo alpejskie - superkombinacja, K
08.00 zjazd
12.00 slalom
Short track           - 10.45 1500 m, M
Łyżwiarstwo szybkie   - 14.00 500 m, M
Biathlon              - 16.00 12,5 km na dochodzenie, M
Narciarstwo dowolne   - 19.00 jazda po muldach, M

pozostałe konkurencje

Short track           - 10.45  500 m, K - eliminacje
3000 m sztafeta, K - eliminacje
Narciarstwo dowolne   - 15.00 jazda po muldach, M - kwalifikacje
Saneczkarstwo         - 15.30 jedynki - 1./2. ślizg, K
Curling               - 06.00 M - runda grupowa
Rosja - W. Brytania
Szwajcaria - Szwecja
Dania - Chiny 
Niemcy - Kanada
11.00 K - runda grupowa
Chiny - Kanada
Szwajcaria - USA
Szwecja - W. Brytania
Rosja - Dania
16.00 M - runda grupowa
USA - Norwegia
Dania - Rosja
Kanada - Szwajcaria
Szwecja - W. Brytania
Hokej                 K / Gr. A
- 11.00 USA - Szwajcaria
- 16.00 Finlandia - Kanada
wtorek, 11 lutego
finały

Narciarstwo dowolne - 10.00 slopestyle, K
Biegi narciarskie   - 13.00 sprint (techniką dowolną), K, M
Łyżwiarstwo szybkie - 13.45 500 m, K
Saneczkarstwo       - 15.30 jedynki - 3./4. ślizg, K
Biathlon            - 16.00 10 km na dochodzenie, K
Skoki narciarskie   - 18.30 średnia skocznia, K
Snowboard           - 18.30 halfpipe, M

pozostałe konkurencje

Narciarstwo dowolne  - 07.00 slopestyle, K - kwalifikacje
Biegi narciarskie    - 11.00 sprint (tech. dowolną), K, M - kwalifikacje
Snowboard            - 11.00 halfpipe, M - kwalifikacje
Łyżwiarstwo figurowe - 16.00 pary sportowe - program krótki
Curling              - 06.00 K - runda grupowa
Szwajcaria - Dania
Szwecja - Kanada
Rosja - USA
Korea Płd. - Japonia
- 11.00 M - runda grupowa
Kanada - Szwecja
USA - Chiny
W. Brytania - Niemcy
Norwegia - Rosja
- 16.00 K - runda grupowa
W. Brytania - USA,
Korea Płd. - Szwajcaria, 
Dania - Japonia
Chiny - Rosja
Hokej                - K / Gr. B
- 11.00 Niemcy - Szwecja
- 16.00 Rosja - Japonia

środa, 12 lutego

finały

Narciarstwo alpejskie - 08.00 zjazd, K
Kombinacja norweska   - średnia skocznia/bieg 10 km
- 10.30 skoki
- 13.30 bieg
Łyżwiarstwo szybkie   - 15.00 1000 m, M
Saneczkarstwo         - 15.15 dwójki, 1./2. ślizg - M
Łyżwiarstwo figurowe  - 16.45 pary sportowe - program dowolny
Snowboard             - 18.30 halfpipe, K

pozostałe konkurencje

Snowboard            - 11.00 halfpipe, K - kwalifikacje
Curling              - 06.00 M - runda grupowa
Dania - USA
Norwegia - Niemcy
Chiny - Szwajcaria
- 11.00 K - runda grupowa
Japonia - Rosja
USA - Chiny
Korea Płd. - Szwecja
Kanada - W. Brytania
- 16.00 M - runda grupowa
Niemcy - Chiny
Szwajcaria - W. Brytania
Rosja - Kanada
Dania - Szwecja
Hokej                - K / Gr. A
- 09.00 Szwajcaria - Finlandia
- 13.30 Kanada - USA
- M / Gr. C
- 18.00 Czechy - Szwecja
- 18.00 Łotwa - Szwajcaria

czwartek, 13 lutego

finały

Narciarstwo dowolne  - 10.30 slopestyle, M
Biegi narciarskie    - 11.00 10 km (tech. klasyczna), K
Short track          - 11.00 500 m, K
Łyżwiarstwo szybkie  - 15.00 1000 m, K
Biathlon             - 15.00 20 km, M
Saneczkarstwo        - 17.15 sztafeta mieszana

pozostałe konkurencje

Narciarstwo dowolne  - 07.15 slopestyle, M - kwalifikacje
Skeleton             - 08.30 1./2. ślizg, K
Short track          - 11.00 1000 m, M - eliminacje
5000 m sztafeta, M - eliminacje
Łyżwiarstwo figurowe - 16.00 soliści - program krótki
Curling              - 06.00 K - runda grupowa
Kanada - Dania
Chiny - W. Brytania
Szwajcaria - Szwecja
- 11.00 M - runda grupowa
Szwajcaria - Rosja
Kanada - Dania
Norwegia - Szwecja
W. Brytania - USA
- 16.00 K - runda grupowa
Szwecja - Dania
Rosja - Korea Płd.
Szwajcaria - Kanada
Japonia - USA
Hokej                - K / Gr. B
- 09.00 Japonia - Niemcy
- 18.00 Szwecja - Rosja
- M / Gr. A
- 13.30 Rosja - Słowenia
Słowacja - USA
- M / Gr. B
- 09.00 Finlandia - Austria
- 18.00 Kanada - Norwegia

piątek, 14 lutego (6)

finały

Narciarstwo alpejskie - superkombinacja, M
08.00 zjazd
12.30 slalom
Biegi narciarskie     - 11.00 15 km (tech. klasyczna), M
Skeleton              - 13.30 3./4. ślizg, K
Biathlon              - 15.00 15 km, K
Łyżwiarstwo figurowe  - 16.00 soliści - program dowolny
Narciarstwo dowolne   - 18.30 skoki akrobatyczne, K

pozostałe konkurencje

Skeleton            - 13.30 1./2. ślizg, M
Narciarstwo dowolne - 14.45 skoki akrobatyczne, K - kwalifikacje
Skoki narciarskie   - 18.30 duża skocznia, M - kwalifikacje
Curling             - 06.00 M - runda grupowa
Szwecja - Chiny
USA - Niemcy
Kanada - Norwegia
- 11.00 K - runda grupowa
Korea Płd. - Chiny
W. Brytania - Japonia
USA - Dania
Rosja - Szwajcaria
- 16.00 M - runda grupowa
W. Brytania - Dania
Rosja - USA
Chiny - Norwegia
Szwajcaria - Niemcy
Hokej               - M / Gr. B
18.00 Kanada - Austria
18.00 Norwegia - Finlandia
- M / Gr. C
09.00 Czechy - Łotwa
13.30 Szwecja - Szwajcaria

sobota, 15 lutego (7)

finały

Narciarstwo alpejskie - 08.00 supergigant, K
Biegi narciarskie     - 11.00 sztafeta 4x5 km, K
Short track           - 11.00 1000 m, M
1500 m, K
Łyżwiarstwo szybkie   - 14.30 1500 m, M
Skeleton              - 15.45 3./4. ślizg, M
Skoki narciarskie     - 18.30 duża skocznia, M

pozostałe konkurencje

Curling       - 06.00 K - runda grupowa
Kanada - Japonia
Chiny - Szwecja
W. Brytania - Korea Płd.
11.00 M - runda grupowa
Szwecja - Niemcy
Dania - Szwajcaria
Kanada - W. Brytania
Rosja - Chiny
16.00 K - runda grupowa
USA - Szwecja
Kanada - Rosja
W. Brytania - Szwajcaria
Dania - Chiny
Hokej         - K - ćwierćfinały
09.00  
13.30  
- M / Gr. A
09.00 Słowacja - Słowenia
13.30 USA - Rosja
- M / Gr. C
18.00 Szwajcaria - Czechy
18.00 Szwecja - Łotwa
niedziela, 16 lutego (5)
finały

Narciarstwo alpejskie - 08.00 supergigant, M
Snowboard             - 10.15 snowboard cross, K
Biegi narciarskie     - 11.00 sztafeta 4x10 km, M
Łyżwiarstwo szybkie   - 15.00 1500 m, K
Biathlon              - 16.00 15 km ze startu wspólnego, M

pozostałe konkurencje

Snowboard             - 08.00 snowboard cross, K - kwalifikacje
Łyżwiarstwo figurowe  - 16.00 pary taneczne - taniec krótki
Bobsleje              - 17.15 dwójki - 1./2. ślizg, M
Curling               - 06.00 M - runda grupowa
USA - Kanada
W. Brytania - Norwegia
Szwecja - Rosja
- 11.00 K - runda grupowa
Dania - Korea Płd.
Japonia - Szwajcaria
Szwecja - Rosja
USA - Kanada
- 16.00 M - runda grupowa
Norwegia - Szwajcaria
Chiny - Kanada
Niemcy - Dania
USA - Szwecja
Hokej                 - K / o miejsca 5-8
- 09.00  
- 18.00  
- M / Gr. A
- 13.30 Rosja - Słowacja
- 13.30 Słowenia - USA
- M / Gr. B
- 09.00 Austria - Norwegia
- 18.00 Finlandia - Kanada
poniedziałek, 17 lutego (6)
finały

Snowboard            - 10.30 snowboard cross, M
Bobsleje             - 15.30 dwójki - 3./4. ślizg, M
Biathlon             - 16.00 12,5 km ze startu wspólnego, K
Łyżwiarstwo figurowe - 16.00 pary taneczne - taniec dowolny
Skoki narciarskie    - 18.15 drużynowo, duża skocznia, M
Narciarstwo dowolne  - 18.30 skoki akrobatyczne, M

pozostałe konkurencje

Snowboard            - 08.00 snowboard cross, M - kwalifikacje
Narciarstwo dowolne  - 14.45 skoki akrobatyczne, M - kwalifikacje
Curling              - 06.00 K - runda grupowa
Rosja - W. Brytania
Korea Płd. - USA
Japonia - Chiny
- 11.00 - runda grupowa
Chiny - W. Brytania
Niemcy - Rosja
Szwajcaria - USA
Norwegia - Dania
- 16.00 K - runda grupowa
Chiny - Szwajcaria
Dania - W. Brytania
Kanada - Korea Płd.
Szwecja - Japonia
Hokej               - półfinały, K
- 13.30  
- 18.00
wtorek, 18 lutego (5)
finały

Narciarstwo alpejskie - slalom gigant, K
08.00 1. przejazd
11.30 2. przejazd
Kombinacja norweska   - duża skocznia/bieg 10 km
10.30 skoki
13.00 bieg
Short track           - 10.30 3000 m-sztafeta, K
Łyżwiarstwo szybkie   - 14.00 10 000 m, M
Narciarstwo dowolne   - 18.30 Halfpipe, M

pozostałe konkurencje

Short track           - 10.30 500 m, M - eliminacje
1000 m, K - eliminacje
Narciarstwo dowolne   - 14.45 Halfpipe, K - kwalifikacje
Bobsleje              - 16.15 dwójki - 1./2. ślizg, K
Curling               - 06.00/11.00/16.00 K, M - ew. mecze dodatkowe
Hokej                 - M - kwalifikacje play off - o ćwierćfinał
- 09.00 1 mecz
- 13.30 1 mecz
- 18.00 2 mecze
- K
- 09.00 mecz o 7. miejsce
- 13.30 mecz o 5. miejsce
środa, 19 lutego (8)
finały

Narciarstwo alpejskie - slalom gigant, M
- 08.00 1. przejazd
- 11.30 2. przejazd
Snowboard             - 10.00 slalom gigant równoległy - K, M
Biegi narciarskie     - 12.45 sprint drużynowy (tech. klasyczna) - K, M
Łyżwiarstwo szybkie   - 14.30 5000 m, K
Biathlon              - 15.30 sztafeta mieszana, 2x6 + 2x7,5 km
Bobsleje              - 17.15 dwójki - 3./4. ślizg, K

pozostałe konkurencje

Snowboard             - 06.15 slalom gigant równoległy, K, M - kwalifikacje
Biegi narciarskie     - 10.15 sprint drużynowy (tech. klasyczną), K, M - kwalifikacje
Łyżwiarstwo figurowe  - 16.00 solistki - program krótki
Curling               - 11.00 K - półfinały (1-4/2-3)
- 16.00 M - półfinały (1-4/2-3)
Hokej                 ćwierćfinały, M
- 09.00 1 mecz
- 13.30 1 mecz
- 18.00 2 mecze
czwartek, 20 lutego (6)
finały

Kombinacja norweska   - drużynowo, duża skocznia/bieg sztafeta 4x5 km
- 09.00 skoki
- 12.00 bieg
Narciarstwo dowolne   - 10.30 skicross, M
- 18.30 halfpipe, K
Łyżwiarstwo figurowe  - 16.00 solistki - program dowolny
Curling               - 09.30 mecz o 3. miejsce, K
- 14.30 finał, K
Hokej                 - 13.00 mecz o 3. miejsce, K
- 18.00 finał, K

pozostałe konkurencje

Narciarstwo dowolne   - 08.45 skicross, M - kwalifikacje
- 15.30 halfpipe, K - kwalifikacje
piątek, 21 lutego (7)
finały

Narciarstwo dowolne   - 10.30 skicross, K
Narciarstwo alpejskie - slalom, K
- 13.45 1. przejazd
- 17.15 2. przejazd
Biathlon              - 15.30 sztafeta 4x6 km, K
Short track           - 17.30 500 m, M
5000 m - sztafeta, M
1000 m, K
Curling               - 09.30 mecz o 3. miejsce, M
- 14.30 finał, M

pozostałe konkurencje

Narciarstwo dowolne   - 08.45 skicross, K - kwalifikacje
Łyżwiarstwo szybkie   - 14.30 wyścig drużynowy, K/M - kwalifikacje
Hokej                 - półfinały, M
- 13.00  
- 18.00
sobota, 22 lutego (7)
finały

Snowboard             - 10.15 slalom równoległy, K/M
Biegi narciarskie     - 10.30 30 km ze startu wspólnego (tech. dowolna), K
Narciarstwo alpejskie - slalom, M
- 13.45 1. przejazd
- 17.15 2. przejazd
Łyżwiarstwo szybkie   - 14.30 wyścig drużynowy - K, M
Biathlon              - 15.30 sztafeta 4x7,5 km, M
Hokej                 - 16.00 mecz o 3. miejsce, M

pozostałe konkurencje

Snowboard             - 06.15 slalom równoległy, K/M - kwalifikacje
Bobsleje              - 17.30 czwórki - 1./2. ślizg, M

niedziela, 23 lutego (3)

finały

Biegi narciarskie     - 08.00 50 km ze startu wspólnego (tech. dowolna), M
Bobsleje              - 10.30 czwórki - 3./4. ślizg, M
Hokej                 - 13.00 finał M

Ceremonia zakończenia - 17.00

POLECAMY

KOMENTARZE