Chorwat Romeo Jozak poprowadzi Legię

aktualizacja: 13.09.2017, 13:45
Foto: Youtube

Romeo Jozak zostanie nowym trenerem Legii Warszawa, jego asystentem będzie Dean Klafurić - podają sportowefakty.wp.pl

REDAKCJA POLECA
21.09.2017
Napaść na trenera Dinama Zagrzeb
14.09.2017
W niedzielę zadebiutuje nowy trener Legii Romeo Jozak
13.09.2017
Jestem niezłym strażakiem
kariera
Jak przekonać szefa do awansu?

Dziś zapadła decyzja o zwolnieniu z funkcji trenera Legii Jacka Magiery. Posadę stracił również  dyrektor sportowy - Michał Żewłakow.

Ze sztabu Legii odchodzi ponadto asystent trenera - Tomasz Łuczywek oraz trener przygotowania fizycznego - Sebastian Krzepota.

O tym, że Jozak poprowadzi warszawski klub poinformowały chorwackie media.

Od marca do czerwca tego roku Romeo Jozak był dyrektorem sportowym Dinamo Zagrzeb, a wcześniej pełnił funkcję Dyrektora Technicznego Chorwackiego Związku Piłki Nożnej.

Decyzja o powołaniu Chorwata wzbudziła spore zdziwienie.

Komentarz dnia
Żródło: wp.pl/rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE