Work Service bez Adama Pawłowicza

aktualizacja: 30.12.2016, 18:11
Adam Pawłowicz zrezygnował z zasiadania w zarządzie Work Service
Adam Pawłowicz zrezygnował z zasiadania w zarządzie Work Service
Foto: Fotorzepa, Tomasz Jodłowski TJ

Po ponad ośmiu miesiącach w zarządzie Work Service, potentata usług HR, Adam Pawłowicz rozstał się ze spółką. W piątek 30 grudnia złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa Work Service.

REDAKCJA POLECA

W piątkowym komunikacie spółka wyjaśnia, że od nowego roku dotychczasowe obowiązki Adama Pawłowicza - nadzoru nad polską częścią Grupy Kapitałowej -  przejmie Piotr Gajek, który nadal będzie też odpowiadał za finanse grupy.

Obaj menedżerowie weszli do zarządu Work Service w połowie kwietnia 2016r. - Adam Pawłowicz przejął odpowiedzialność za polski rynek pracy tymczasowej- i miał połączyć dawne funkcje sprzedaży i operacji Work Service nadzorując też należące do grupy spółki Antal International i Work Service Professionals. W komunikacie informującym o rezygnacji Pawłowicza, prezes Work Service, Maciej Witucki, podkreśla, że pod nadzorem byłego już wiceprezesa udało się z sukcesem połączyć strukturę realizacyjną i sprzedażową grupy, a także dokonać wewnętrznej konsolidacji spółek zajmujących się doradztwem personalnym i wymianą transgraniczną.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE