Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Biznes

Work Service bez Adama Pawłowicza

Adam Pawłowicz zrezygnował z zasiadania w zarzšdzie Work Service
Fotorzepa, Tomasz Jodłowski TJ
Po ponad oœmiu miesišcach w zarzšdzie Work Service, potentata usług HR, Adam Pawłowicz rozstał się ze spółkš. W pištek 30 grudnia złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa Work Service.

W pištkowym komunikacie spółka wyjaœnia, że od nowego roku dotychczasowe obowišzki Adama Pawłowicza - nadzoru nad polskš częœciš Grupy Kapitałowej -  przejmie Piotr Gajek, który nadal będzie też odpowiadał za finanse grupy.

Obaj menedżerowie weszli do zarzšdu Work Service w połowie kwietnia 2016r. - Adam Pawłowicz przejšł odpowiedzialnoœć za polski rynek pracy tymczasowej- i miał połšczyć dawne funkcje sprzedaży i operacji Work Service nadzorujšc też należšce do grupy spółki Antal International i Work Service Professionals. W komunikacie informujšcym o rezygnacji Pawłowicza, prezes Work Service, Maciej Witucki, podkreœla, że pod nadzorem byłego już wiceprezesa udało się z sukcesem połšczyć strukturę realizacyjnš i sprzedażowš grupy, a także dokonać wewnętrznej konsolidacji spółek zajmujšcych się doradztwem personalnym i wymianš transgranicznš.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL