4 zł tygodniowo przez rok !
Promocja dotyczy rocznej subskrypcji pakietu RP.PL z The New York Times.
Autentyczne dziennikarstwo na cały rok.
Kliknij i poznaj szczegóły oferty
Jacek Kurczewski, wicemarszałek Sejmu, i Antoni Macierewicz, minister spraw wewnętrznych, po przekazaniu sejmowemu konwentowi seniorów tzw. listy Macierewicza. Warszawa, 4 czerwca 1992 roku
Plus Minus: Pamięta pan Sejm I kadencji? Był szalenie rozdrobniony, a jednak wyłonił dwie wielopartyjne koalicje rządzące. Jakie ma pan doświadczenia z tamtego czasu?
Rzeczywiście Sejm był wtedy rozdrobniony, ale czasy były szczególne. Po pierwsze, w Sejmie wybranym w pierwszych wolnych wyborach spotkały się poważne ugrupowania opozycji antykomunistycznej, które z różnych powodów znalazły się w Sejmie, niekoniecznie jako ludzie, ale jako ugrupowania polityczne, po raz pierwszy.
Promocja dotyczy rocznej subskrypcji pakietu RP.PL z The New York Times.
Autentyczne dziennikarstwo na cały rok.
Kliknij i poznaj szczegóły oferty
Najlepszą częścią pożegnalnego albumu Megadeth są utwory spokojniejsze i bardziej refleksyjne.
Książkę Pawła Sołtysa czyta się z przyjemnością. Można na raz, można na wyrywki, można wypisywać co piękniejsze...
„Karakum” to okazja, by poprowadzić własną karawanę…
Norwegia miała trolle i się tym chwali. Nic, tylko brać przykład.