Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Sport

nc+ przeprasza, cena bez zmian

Platforma nc+ zmienia politykę. Kibice, których interesuje tylko ekstraklasa piłkarska przy przedłużaniu umowy nie zapłacš więcej.
Po ostrej reakcji kibiców na dotychczasowš ofertę, kierownictwo platformy zrozumiało swoje błędy. W gazetach zostały wykupione ogłoszenia, których treœć kończy się zwrotem: „Bardzo przepraszamy". Sport, wczeœniej dostępny tylko w najdroższym pakiecie za 119 złotych, teraz będzie można oglšdać po niższych cenach. Klienci, którzy do tej pory dysponowali dostępem do starych kanałów Canal+ i nPremium HD otrzymali dostęp do szeœciu nowych programów na warunkach obecnej umowy. Klienci Cyfry+ otrzymali nieodpłatny dostęp do nSportu. Dodatkowš ofertš jest pakiet „Ekstraklasa", który dotychczasowi abonenci będš mogli wybrać przy przedłużaniu umowy. W jego ramach dostępne będš wszystkie mecze ligowe oraz 20 podstawowych kanałów telewizyjnych. To wszystko w cenie obecnego abonamentu. – Wsłuchaliœmy się w głos kibiców i zdaliœmy sobie sprawę z dotychczasowych błędów. Wiemy, że jest grupa ludzi, których nie interesujš ligi zagraniczne czy liga mistrzów, ale interesuje ich ekstraklasa. I to nawet nie jako całoœć, ale chcš oglšdać mecze swojej drużyny, na przykład Ruchu Chorzów. Dla nich jest właœnie ta oferta, bo gwarantuje dostęp do transmisji ze wszystkich meczów ekstraklasy – mówi Arkadiusz Mierzwa, nowy rzecznik nc+.
Ekstraklasa dostępna będzie także w innych pakietach, ale nie będzie tam już wszystkich meczów. Wybrane najlepsze spotkania można oglšdać w pakiecie Silver za 79 złotych, czy Gold za 99. Wadš tych opcji jest jednak brak kanał Canal+ Sport, więc klient nie ma dostępu do całej oferty ligowej. – Wyodrębniliœmy pakiet Ekstraklasa, by pokazać, że jesteœmy zwišzani z polskš piłkš od lat i chcemy jš rozwijać w przyszłoœci. Nie chcę wdawać się teraz w szczegóły techniczne, ale dla osób, które zdecydujš się na ten pakiet, stworzymy specjalne okno, w którym skumulowane będš wszystkie transmisje, niezależnie od tego, na jakim kanale będš one miały miejsce. Wszystko w dotychczasowej cenie. Zaznaczam, że nie przewidujemy tworzenia podobnych ofert dla innych rozgrywek, do których mamy prawa – mówi Mierzwa. Platforma nc+ na razie nie informuje, czy będzie sprzedawać sublicencję do ekstraklasy Polsatowi i Eurosportowi na dodatkowy sezon (niedawno przedłużono obecny kontrakt). Stacja nie ma danych, ilu abonentów rozwišzało umowy w cišgu ostatnich tygodni.
ródło: Rzeczpospolita

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL