Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Nauka

Ruszamy na zakupy

Asus
Internet to rynek klienta. Sklepy sš nie dalej niż kilka kliknięć myszš. Lub stuknięć palcem w ekran — o ile korzystamy z tabletu
Transakcje za pomocš smartfona lub tabletu sš jeszcze łatwiejsze niż przez komputer. Do tego możemy zrobić to przy kawie albo nawet w sklepie – porównujšc od razu ceny tego samego towaru u konkurencji oraz w serwisach aukcyjnych.

Allegro Android, iOS, Windows Phone

Aplikacja największego serwisu aukcyjnego w naszym kraju jest dostępna dla najważniejszych platform mobilnych. Ten program jest jednak przeznaczony dla kupujšcych – pozwala na skanowanie kodów kreskowych na produktach i wyszukiwanie ich w ofertach. Listonic Android, iOS, Windows Phone Na pierwszy rzut oka prosta lista zakupów, coœ w rodzaju karteczki, którš żona wręcza mężowi, gdy wysyła go do sklepu. Ale ma też dodatkowe funkcje – promocje z hipermarketów czy układanie listów według alejek w sklepie.

Nokaut Skaner Android, iOS

Prosty skaner kodów kreskowych pozwala błyskawicznie porównać ceny w tradycyjnych sklepach z tymi w sklepach internetowych. Do tego aplikacja oferuje usługi geolokalizacyjne

Groupon Android, iOS, Windows Phone

Ogromnš popularnoœć zakupów grupowych widać również w aplikacjach na urzšdzenia mobilne. Groupon pozwala upolować najlepsze okazje, a co najważniejsze, pozwala realizować zakupione kupony bez ich drukowania.

Asus Taichi pokazany na wystawie IFA

Gdy zamkniemy pokrywę tego ultrabooka z systemem Windows 8 ukaże się drugi ekran dotykowy. Można wtedy gadżetu używać jak tabletu.

Prestigio MultiPad PMP3170 Pro – 399 zł

W   klasycznej obudowie zamknięto 7-calowy wyœwietlacz 800 na 480 punktów, 4 GB pamięci RAM i kamerę do wideorozmów.
ródło: Rzeczpospolita

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL