Mieszkaniowe

Osiedle Hevelia w Poznaniu - rezerwacja mieszkań

Zakończenie budowy osiedla Hevelia deweloper zaplanował na czwarty kwartał 2013 roku.
Materiały Inwestora
Osiedle Hevelia przy ul. Palacza planują wybudować Unidevelopment i Monday Development. Ceny mkw. mieszkań zaczynają się od 6,3 tys. zł
Budowa poznańskiego osiedla ma ruszyć w trzecim kwartale br. Inwestycja Hevelia to wspólne przedsięwzięcie firm Unidevelopment z Warszawy i Monday Development z Poznania. Deweloperzy czekają na pozwolenie na budowę. Na razie mieszkania można rezerwować. Ceny lokali zaczynają się od 6,3 tys. zł. Osiedle składające się z sześciu czteropiętrowych budynków powstanie na działce o powierzchni 12,5 tys. mkw. u zbiegu ulic Heweliusza i Palacza. Deweloperzy zaplanowali tu 174 mieszkania o powierzchni od 24 do 93 mkw.
Większość z nich to lokale z dwoma i trzema pokojami. Wszystkie mieszkania będą miały balkony, a lokale na najwyższych kondygnacjach budynków zaplanowanych wewnątrz osiedla - tarasy dachowe o powierzchni do 93 mkw. - W inwestycji Hevelia powstanie także 295 miejsc postojowych. Na parterach dwóch budynków znajdą się lokale użytkowe - mówią przedstawiciele inwestorów. - Osiedle Hevelia jest naszą pierwszą inwestycją w Poznaniu, dlatego zrealizujemy je wspólnie ze spółką Monday Development, która zna specyfikę wielkopolskiego rynku – mówi Zbigniew Gościcki, prezes Unidevelopment. –  Budowa osiedli w kolejnych miastach stwarza nam szansę rozwoju, dlatego nie wykluczamy podjęcia kolejnych inwestycji poza Warszawą. Zakończenie budowy osiedla Hevelia deweloper zaplanował na czwarty kwartał 2013 roku.
Źródło: ekonomia24

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL