Wzory dokumentów pracowniczych

aktualizacja: 01.01.2012, 02:00

Umowy, Zmiana warunków zatrudnienia, Zwolnienia, Regulaminy, Urlop wypoczynkowy, Urlop macierzyński i ojcowski, Urlop wychowawczy, Urlop bezpłatny, Dni wolne, Podróże służbowe, Odpowiedzialność i zakaz konkurencji, Podatki i składki, Porozumienia i układy zbiorowe, Umowy z pakietu antykryzysowego, Telepraca, Inne dokumenty pracownicze

Umowy
Umowa przedwstępna
Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Business Communication. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Business Communication lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych". Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE