z czego zbudować ściany

aktualizacja: 20.02.2012, 07:19
Foto: Fotorzepa, Jak Jakub Ostałowski

Czy w ciągu miesiąca da się solidnie wybudować dom w technologii tradycyjnej? Jak długo muszą schnąć jego mury, aby można było wykańczać wnętrza?

Rz: Chcemy szybko wybudować dom jednorodzinny, wolno stojący, o prostej bryle, bez piwnicy, z parterem o powierzchni 100 mkw. Czy w technologii tradycyjnej da się to zrobić w kwartał?Genowefa Zapotoczna-Sytek: Przy dobrej organizacji budowy dom jednorodzinny wolno stojący z betonu komórkowego o nieskomplikowanej bryle bez piwnicy z parterem o powierzchni ok. 100 mkw. i użytkowym poddaszem można z powodzeniem wybudować w stanie surowym zamkniętym w tradycyjnej technologii w ciągu jednego kwartału.
Artykuł dostępny tylko dla prenumeratorów "Rzeczpospolitej"

Zamów subskrypcję
i czytaj bez ograniczeń!

Kup teraz
Żródło: Rzeczpospolita

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE