Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Piłka nożna

Członek zarzšdu PZPN: nie zgadzam się z wysokimi nagrodami

Członek zarzšdu Zbigniew Lach podczas walnego zgromadzenia sprawozdawczego Polskiego Zwišzku Piłki Nożnej w Warszawie wyraził sprzeciw odnoœnie wysokich nagród przyznanych przez prezesa Grzegorza Latę
- Nie zgadzam się z wysokimi nagrodami jakie przyznał Grzegorz Lato. Na przykład Ireneusz Serwotka otrzymał 32 tysišce złotych za 2010 rok i pierwszy kwartał tego - powiedział Lach podczas obrad. Członek zarzšdu PZPN ujawnił również wysokoœć nagród dla Michała Listkiewicza, byłego prezesa PZPN. - Zapytałem Michała: za co wzišłeœ tyle pieniędzy? Aż tyle, nie wiedziałem, że uzbierało się 43 tys. To będę musiał pójœć, aby mi "przycišł" - relacjonował Lach przebieg rozmowy z Listkiewiczem.
Lach ujawnił, że jego Lato nagrodził kwotš 1800 zł. - Widziałem przelew, ale nie sšdziłem, że to nagroda. Bo tyle otrzymujemy za każde posiedzenie zarzšdu - przyznał. Zbigniew Lach odniósł się również do przyszłorocznych mistrzostw Europy, które organizujš Polska i Ukraina. - Grzesiu (zwrócił się do Laty - red.), opamiętaj się, masz rok czasu. Jeœli nie wyjdziemy z grupy, to niech cały zarzšd idzie do domu, prezes też - zakończył Lach.
ródło:

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL