Polscy kibice nie chcą loga PZPN na koszulkach

aktualizacja: 10.11.2011, 13:03
Foto: Fotorzepa, BS Bartek Sadowski

Zarząd Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców jednoznacznie skrytykował nowe koszulki reprezentacji Polski

Zarząd Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców stanowczo protestuje przeciwko uczynieniu z piłkarskiej reprezentacji Polski reprezentacji Polskiego Związku Piłki Nożnej poprzez zamianę godła naszego kraju na logotyp związku.
Orzeł jest tradycyjnym znakiem obecnym na strojach zawodników przystępujących do rozgrywek w barwach Polski, odkąd odzyskała niepodległość. W tym kontekście tym bardziej oburza termin wprowadzenia tej zmiany - w przeddzień kolejnej rocznicy tego wydarzenia. Równie "dobrym" pomysłem byłaby zmiana strojów i dresów z biało czerwonych na seledynowo pomarańczowe. Oczekujemy powrotu orzełka na koszulki reprezentantów Polski - podał Zarząd Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców.
Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE