Zawody prawnicze: ślubowanie adwokatów w Warszawie

aktualizacja: 30.09.2011, 02:30
Foto: rp.pl, www.adwokatura.pl, Paweł Wrześniewski p.wrz. Paweł Wrześniewski

W środę warszawscy aplikanci wstąpili do palestry

Aplikanci, którzy latem 2011 r. zdali egzamin adwokacki, 28 września złożyli ślubowanie.
Uroczystość odbyła się w w gmachu Filharmonii Narodowej.
W Sali Koncertowej zebrali się aplikanci, przedstawiciele władz adwokatury i Ministerstwa Sprawiedliwości oraz zaproszeni goście.
Bądźcie etyczni, rzetelni i dyskretni. I miejcie dystans wobec samych siebie. To klient jest najważniejszy, a nie my – zachęcał adwokat Andrzej Zwara, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej.
Imprezę uświetnił koncert orkiestry Sinfonia Viva pod batutą Tomasza Radziwonowicza.
Zobacz także relacje z uroczystości ślubowania pomorskiej adwokatury:
Pomorscy adwokaci złożyli ślubowanie
Więcej w serwisie:
Prawnicy, doradcy i biegli » Adwokaci i radcowie » Adwokaci
Prawnicy, doradcy i biegli » Po godzinach
Komentarz dnia
Żródło: Naczelna Rada Adwokacka

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE