Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Styl życia

Ślub księcia cyrkowców

ROL
Michał Wiœniewski ze swoim œlubem w Laponii może się schować. W œw. Annie szykuje się ożenek kawalera, który... żywcem pokroił swojš wybrankę. Będzie cały cyrk.
Jego firmy PR-owe nazywajš Księciem Cyrkowców. Ona jeszcze nie ma swego pseudonimu. Księciem jest Kamil Zalewski, syn właœcicieli największego w Polsce Cyrku Zalewski. Ona to Aneta Pecyna, partnerka Kamila w numerze z użyciem specjalnej skrzyni Zig Zag stosowanej przez magików. – Jak to w życiu bywa, po roku wspólnych występów zostaliœmy parš. W styczniu się oœwiadczyłem – mówi Kamil. „Tak" powiedzš przed księdzem 24 wrzeœnia, dzień po rozpoczęciu Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej. Według scenariusza, sam œlub poprzedzi kawalkada złożona z Blondyna i Blanca, wielbłšdów, których dosišdš cyrkowcy z Kenii. Za nimi z pl. Teatralnego pod kolumnš Zygmunta do œw. Anny ruszy 30 artystów festiwalowych w kostiumach i obsługa cyrku we frakach. W koœciele zaœpiewa 10-letni Tomas Ringel (w czeskiej edycji „Mam Talent" doszedł do finałów). Jest synem artystów, którzy występujš u Zalewskich: ojciec tresuje lwy, a mama kręci  hula-hoop. Lekcji głosu małemu Tomasowi udzielała ta sama nauczycielka co Ewie Farnej (wokalistka z Czech ma na koncie przebój „Cicho").
Czy œlub Anety i Kamila będzie przypominał ten z filmu „Underground" Emira Kusturicy? Nikt tego głoœno nie chce przyznać. – Moja mama wnikliwie oglšdała œlub księcia Williama. Ale nie, nasz aż taki nie będzie – zaznacza skromnie Ksišżę Cyrkowców. Wybrali œw. Annę, bo na Starówce brali œlub jego rodzice. – Nasze życie zwišzane jest z arenš i na niej odbywajš się wszelkie uroczystoœci, np. chrzciny. Domem sš zaœ przyczepy campingowe – dodaje Kamil. I właœnie przyczepę, jednš z tych największych, amerykańskš, œcišgajš dla przyszłych małżonków rodzice. O tym prezencie nawet Aneta jeszcze nie wie. A na arenie wystšpiš w strojach œlubnych zaraz po ceremonii. Będš oboje tresowali konie, które sš pasjš pana młodego. Pokaz zostanie wpleciony w całe przedstawienie festiwalu. Dopiero potem pojadš na wesele. Dwustu goœci będzie bawił Vini Band – ten sam co na œlubie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Anetę przedstawił Kamilowi  znajomy. – Potrzebowałem partnerki do iluzji. A Aneta umiała poruszać się na scenie... Poza tym skończyła akrobatykę – mówi przyszły pan młody. On to już ósme pokolenie w cyrku. Skończył Wyższš Szkołę Biznesu i Administracji. Czytaj w Życiu Warszawy
ródło: Życie Warszawy

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL