Otwarcie MiTo art café books

aktualizacja: 21.07.2011, 17:17
Foto: materiały prasowe

W sobotę, już o godzinie 7 rano, swoje podwoje otworzy nowa warszawska kawiarnia połączona z galerią i księgarnią

MiTo art café books jest położona niedaleko Placu Konstytucji, na ul. Waryńskiego 28. W kawiarnio-księgarnio-galerii odbywać się będą wystawy prac młodych artystów, spotkania z pisarzami,  koncerty, pokazy filmowe, warsztaty i panele dyskusyjne.
Wystrój wnętrza otaczany jest tajemnicą, ale właściciele zdradzają, że regały z książkami i "designerskie" meble będą doskonale komponować się z galerią sztuki nowoczesnej.  Warto zajrzeć tam w sobotę na poranną kawę.
Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE