"Paweł z Tarsu - Pojednanie Światów" - KONKURS

aktualizacja: 22.02.2011, 15:06
"Paweł z Tarsu - Pojednanie Światów"
"Paweł z Tarsu - Pojednanie Światów"
Foto: materiały prasowe

Film "Paweł z Tarsu – Pojednanie Światów" jest zrealizowany w stylu reportażu i dokumentu, w dynamicznej i atrakcyjnej dla współczesnego odbiorcy konwencji. Dla naszych czytelników mamy dwa zestawy płyt

To pierwszy w pełni polski film dokumentalny o życiu i misji apostoła narodów.
Widz będzie mógł nie tylko poznać postać naszego bohatera, ale także miejsca, w których kształtował się jego charakter i sposób myślenia. Zdjęcia były realizowane w Syrii, Turcji, Izraelu, Grecji, Rzymie, na Cyprze i na Malcie. Wiele z tych miejsc ma wielką wartość historyczną i turystyczną. A wspaniała muzyka zabierze widzów do tamtych czasów.
Więcej o filmie
"Najbardziej istotnym celem filmu jest ukazanie postaci Pawła z Tarsu jako “pomostu” między chrześcijaństwem zrodzonym w łonie Judaizmu, a chrześcijaństwem otwartym na cały świat. Cel ten ma być osiągnięty nie poprzez zawiłe teologiczne dywagacje, ale poprzez podążanie szlakiem Pawła od jego miejsca urodzenia w Tarsie, poprzez kształcenie się w Jerozolimie, misyjną pracę w Azji i Europie, do jego męczeńskiej śmierci w Rzymie." - Grzegorz Misiewicz, autor scenariusza i reżyser.
Do filmu (w pakiecie 6 płyt DVD) dołączone są dodatki oraz płyta z muzyką z filmu.
 
 
KONKURS:
Dla naszych czytelników mamy 2 pakiety DVD z filmem:
Wygrają dwa pierwsze zgłoszenia na adres kultura@rp.pl z linkiem do zamieszczonej na rp.pl wybranej recenzji filmu. W tytule mejla proszę wpisać "Paweł z Tarsu - Pojednanie Światów".
Start konkursu: wtorek, 22 lutego, godz. 15.00.
Znamy już zwycięzców, poinformujemy ich drogą elektroniczną.Dziękujemy za udział w konkursie :)
Zostań fanem serwisu na Facebooku
 
Komentarz dnia
Żródło: materiały prasowe

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE