Fotocast Kuby Kamińskiego Utrwalacze

aktualizacja: 07.09.2010, 14:57
Foto: Fotorzepa, Kuba Kamiński Kub Kuba Kamiński

Pocięty na części pomnik "Poległym w służbie i obronie Polski Ludowej", zwany "Pomnikiem utrwalaczy Władzy Ludowej" i "Ubeliskiem" zostanie przewieziony do Muzeum PRL

KOMENTARZ DNIA
Żródło: Fotorzepa

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE