Koncert na dobre lato dla Wilkowa

aktualizacja: 02.07.2010, 14:22
Foto: materiały prasowe

W najbliższą sobotę o godz. 19:00 w Domu Kultury Centrum Łowicka odbędzie się koncert, z którego dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie akcji letniej dla dzieci powodzian

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja NA DOBRE. Cegiełki o nominałach: 30 zł, 50 zł i 100 zł będzie można kupić bezpośrednio przed koncertem lub odebrać je wcześniej od przedstawicieli Fundacji, po umówieniu się mailowo ([mail=nadobre@op.pl]nadobre@op.pl[/mail]). Zebrane środki zostaną przekazane na rzecz dzieci i młodzieży z gminy Wilków, która aż w 50 proc. znalazła się pod wodą.
[b]Zagrają:[/b]
Noel Couts - gitara, wokal
Jacek Prokopowicz - organy hammonda
Patrycja Olton - wokal
Mariusz Bogdanowicz - kontrabas
Guitar Open - Marcin Olak, Leszek Potasiński - gitara
Włodzimierz Nahorny - fortepian
Janusz Strobel – gitara
Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE