Obowiązują od 5 maja 2010

aktualizacja: 05.05.2010, 00:45
[srodtytul]DOTACJE: ARCHEOLOGIA[/srodtytul]

- minister kultury i dziedzictwa narodowego określił warunki i tryb udzielania dotacji na badania archeologiczne poprzedzające roboty budowlane przy zabytku nieruchomym oraz roboty ziemne na terenie, na którym są zabytki archeologiczne [link=http://www.rp.pl/aktyprawne/akty/akt.spr?id=348676](DzU nr 64, poz. 396) [/link] [srodtytul]WOJSKO[/srodtytul]- rozporządzenie ministra obrony narodowej o urlopach żołnierzy w czynnej służbie wojskowej [link=http://www.rp.pl/aktyprawne/akty/akt.spr?id=348673](DzU nr 64, poz. 397)[/link][srodtytul]NIEPEŁNOSPRAWNI/REHABILITACJA[/srodtytul]
KOMENTARZ DNIA

Żródło: Rzeczpospolita

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Business Communication. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Business Communication lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych". Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE