Do Jarosława Kaczyńskiego

aktualizacja: 21.04.2010, 00:00
Jarosław Marek Rymkiewicz
Jarosław Marek Rymkiewicz
Foto: Fotorzepa, Kuba Kamiński Kub Kuba Kamiński

Wiersz przesłany przez autora do redakcji „Rz” w poniedziałek 19 kwietnia

Ojczyzna jest w potrzebie – to znaczy: łajdacy

Znów wzięli się do swojej odwiecznej tu pracy [i]Polska[/i] – mówią – [i]i owszem to nawet rzecz miłaAle wprzód niech przeprosi tych których skrzywdziłaPolska[/i] – mówią – [i]wspaniale lecz trzeba po trochu

Żródło: Rzeczpospolita

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Business Communication. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Business Communication lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych". Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE