Kaliskie Spotkania Teatralne

aktualizacja: 10.04.2010, 00:54

Niespełna miesiąc pozostał do rozpoczęcia Kaliskich Spotkań Teatralnych. W tym roku otworzy je przedstawienie „Między nami dobrze jest” Doroty Masłowskiej w reżyserii Grzegorza Jarzyny.

Ze spektaklami konkursowymi przyjadą m.in. teatry Współczesne ze Szczecina, Warszawy i Wrocławia, warszawskie Ateneum, Teatr im. Jaracza z Łodzi, Teatr Polski z Wrocławia, Teatr Wybrzeże z Gdańska. W czasie KST zaplanowano spotkania z aktorami i twórcami, wystawę fotografii Janusza Gajosa, wystawę „50xKST”.
KOMENTARZ DNIA
Żródło: Rzeczpospolita

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE