Czy urlop wychowawczy wlicza się do stażu pracy?

aktualizacja: 22.01.2010, 02:55
[b]Czy urlop wychowawczy jest wliczany do lat pracy pracownika?[/b]
[b]Tak[/b], okres urlopu wychowawczego wlicza się do zatrudnienia, od którego zależą uprawnienia pracownicze, ale dopiero w dniu zakończenia tego urlopu.
Więcej na ten temat piszemy w artykule [link=http://www.rp.pl/artykul/56583,421851_Wychowawczy_liczy_sie_w_stazu.html]"Wychowawczy liczy się w stażu”[/link].
[i]Polecamy też nasz serwis [link=http://www.rp.pl/temat/56583.html]rp.pl » Dobra Firma » Kadry » Urlopy » Urlop wychowawczy[/link].[/i]
Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE