Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Muzyka

"Jeszcze raz" - KONKURS

foto. Darek Gontarski
materiały prasowe
Koncert premierowy nowej płyty Marka Dyjaka "Jeszcze raz" odbędzie się 26 listopada w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie. Dla naszych czytelników mamy cztery płyty
Kim jest Marek Dyjak? Muzykiem, bardem, aktorem? Na takie pytanie odpowiada: "Sam nie wiem, kim jestem. Chyba człowiekiem", a jego mejlowe hasło brzmi "kimjestem34". Życie jest pełne pytań. Piosenki Marka Dyjaka sš takie jak życie. Ich teksty można znaleŸć na stronie artysty ([link=http://marekdyjak.pl/]marekdyjak.pl[/link]). Płytę "Jeszcze raz" nagrał z Dariuszem Cetnerem (piano), Januszem Lewandowskim (bas), Jerzym Małkiem (tršbka) i Witoldem Cisło (perkusja). Goœćmi specjalnymi sš Stanisława Celińska i Włodzimierz Nahorny.
[b]Dla naszych czytelników mamy cztery płyty. Wygrajš cztery pierwsze zgłoszenia na adres [mail=kultura@rp.pl]kultura@rp.pl[/mail]. Znamy już zwycięzców, poinformujemy ich drogš elektronicznš. Dziękujemy za udział w konkursie :)[/b] [link=http://www.basen.art.pl/index.php?action=PageView&id=2825&paging=1&ref=News?=pl]Centralnym Basenie Artystycznym[/link] [link=http://www.myspace.com/454232702]www.myspace.com/[/link] [link=http://www.facebook.com/pages/Serwis-Kulturalny-rppl/140157390741]Zostań fanem serwisu na Facebooku[/link] - informacje o konkursach - zaproszenia na koncerty, do teatru, ciekawe ksišżki.

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL