"Jeszcze raz" - KONKURS

aktualizacja: 17.11.2009, 16:09
foto. Darek Gontarski
foto. Darek Gontarski
Foto: materiały prasowe

Koncert premierowy nowej płyty Marka Dyjaka "Jeszcze raz" odbędzie się 26 listopada w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie. Dla naszych czytelników mamy cztery płyty

Kim jest Marek Dyjak? Muzykiem, bardem, aktorem? Na takie pytanie odpowiada: "Sam nie wiem, kim jestem. Chyba człowiekiem", a jego mejlowe hasło brzmi "kimjestem34".
Życie jest pełne pytań. Piosenki Marka Dyjaka są takie jak życie. Ich teksty można znaleźć na stronie artysty ([link=http://marekdyjak.pl/]marekdyjak.pl[/link]).
Płytę "Jeszcze raz" nagrał z Dariuszem Cetnerem (piano), Januszem Lewandowskim (bas), Jerzym Małkiem (trąbka) i Witoldem Cisło (perkusja). Gośćmi specjalnymi są Stanisława Celińska i Włodzimierz Nahorny.
[b]Dla naszych czytelników mamy cztery płyty. Wygrają cztery pierwsze zgłoszenia na adres [mail=kultura@rp.pl]kultura@rp.pl[/mail].
Znamy już zwycięzców, poinformujemy ich drogą elektroniczną. Dziękujemy za udział w konkursie :)[/b]
[link=http://www.basen.art.pl/index.php?action=PageView&id=2825&paging=1&ref=News?=pl]Centralnym Basenie Artystycznym[/link]
[link=http://www.myspace.com/454232702]www.myspace.com/[/link]
[link=http://www.facebook.com/pages/Serwis-Kulturalny-rppl/140157390741]Zostań fanem serwisu na Facebooku[/link] - informacje o konkursach - zaproszenia na koncerty, do teatru, ciekawe książki.
KOMENTARZ DNIA

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE