Paczka z Polski do Nepalu

aktualizacja: 05.08.2009, 14:16
Foto: Materiały Promocyjne

W warszawskim klubie Powiększenie odbędzie się impreza, z której dochód przekazany zostanie dla organizacji pozarządowej wspierającej nepalskie dzieci. Zagrają Masala Sound System i Burn Reynolds.

W Powiększeniu stoi już pudło na gadżety. Można je zapełniać ubraniami, kocami, kołdrami, zabawkami - wszystkim co może przydać się dzieciom.
Zebrane rzeczy pojadą do szkoły w Himalajach założonej przez organizację pozarządową Village Environment Community Gangkharka ([link=http://vecnepal.weebly.com/]www.vec.org.np[/link]).
Prowadzona będzie również zbiórka pieniężna. Każdy dawca kwoty - minimum 100 PLN - będzie uprawniony do jednej godziny masażu hawajskiego Lomi Lomi Nui. Darczyńcom rozdawane będą limitowane plakaty Grupy Twożywo.
[i]PACZKA Z POLSKI DO NEPALU
czwartek, 6 sierpnia
KLUB POWIĘKSZENIE
warszawa, Nowy Świat 27(w podwórzu)
Start: 20.00 Wstęp 10 pln dochód z biletów idzie na dzieciaki[/i]
[ramka] SPECJALNA OFERTA OFERTA ORGANIZATORÓW
Nie działa już na ciebie Prozac, szoping w Tarasach ani dżin z tonikiem co wieczór (albo cztery)? Wciąż czujesz pustkę i znudzenie? Twoje życie nie ma sensu? Masz wiecznego doła bez powodu?
TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!!!
VEC poszukuje wypalonych bankowców, marketingowców, copywriterów, PR-owców i innych sług Babilonu, żeby pomogli nam rozkręcić naszą szkołę AKA zbawić świat. Szukamy wolontariuszy na stanowiska nauczycieli angielskiego, sportu, ogrodników i pracowników medycznych.
Musisz być sprawny fizycznie – nasza wieś leży 7 godzin piechotą po Himalajach od najbliższego autobusu. Musisz mówić po angielsku, a dzieci nauczą cię nepalskiego albo języka Szerpa.
Musisz mieć otwartą głowę i być elastyczny. Musisz mieć co najmniej miesiąc wolnego, który nam poświęcisz. Musisz mieć kasę, żeby dotrzeć do Nepalu, bo nie stać nas na to, żeby postawić ci bilet. W zamian będziesz mieć co opowiadać znajomym, super foty do wklejenia na Facebook i poczucie, że wreszcie zrobiłeś coś sensownego.
Żeby dowiedzieć się więcej, przyjdź w czwartek, 6 sierpnia do Powiększenia. Tam możesz dowiedzieć się więcej o Nepalu, naszej szkole, dzieciakach, i opcjach wolontariatu. Zagadaj Agnieszkę – wysoką blondynkę, która będzie sączyła białe wino przy barze. To nasz człowiek. Wszystko ci powie.
Możesz też wysłać nam maila na [mail=vecvolunteers@gmail.com]vecvolunteers@gmail.com[/mail] a my odpowiemy na twoje pytania. [/ramka]
Komentarz dnia

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE