Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Warszawa

Paczka z Polski do Nepalu

Materiały Promocyjne
W warszawskim klubie Powiększenie odbędzie się impreza, z której dochód przekazany zostanie dla organizacji pozarzšdowej wspierajšcej nepalskie dzieci. Zagrajš Masala Sound System i Burn Reynolds.
W Powiększeniu stoi już pudło na gadżety. Można je zapełniać ubraniami, kocami, kołdrami, zabawkami - wszystkim co może przydać się dzieciom. Zebrane rzeczy pojadš do szkoły w Himalajach założonej przez organizację pozarzšdowš Village Environment Community Gangkharka ([link=http://vecnepal.weebly.com/]www.vec.org.np[/link]). Prowadzona będzie również zbiórka pieniężna. Każdy dawca kwoty - minimum 100 PLN - będzie uprawniony do jednej godziny masażu hawajskiego Lomi Lomi Nui. Darczyńcom rozdawane będš limitowane plakaty Grupy Twożywo.
[i]PACZKA Z POLSKI DO NEPALU czwartek, 6 sierpnia KLUB POWIĘKSZENIE warszawa, Nowy Œwiat 27(w podwórzu) Start: 20.00 Wstęp 10 pln dochód z biletów idzie na dzieciaki[/i] [ramka] SPECJALNA OFERTA OFERTA ORGANIZATORÓW Nie działa już na ciebie Prozac, szoping w Tarasach ani dżin z tonikiem co wieczór (albo cztery)? Wcišż czujesz pustkę i znudzenie? Twoje życie nie ma sensu? Masz wiecznego doła bez powodu? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!!! VEC poszukuje wypalonych bankowców, marketingowców, copywriterów, PR-owców i innych sług Babilonu, żeby pomogli nam rozkręcić naszš szkołę AKA zbawić œwiat. Szukamy wolontariuszy na stanowiska nauczycieli angielskiego, sportu, ogrodników i pracowników medycznych. Musisz być sprawny fizycznie – nasza wieœ leży 7 godzin piechotš po Himalajach od najbliższego autobusu. Musisz mówić po angielsku, a dzieci nauczš cię nepalskiego albo języka Szerpa. Musisz mieć otwartš głowę i być elastyczny. Musisz mieć co najmniej miesišc wolnego, który nam poœwięcisz. Musisz mieć kasę, żeby dotrzeć do Nepalu, bo nie stać nas na to, żeby postawić ci bilet. W zamian będziesz mieć co opowiadać znajomym, super foty do wklejenia na Facebook i poczucie, że wreszcie zrobiłeœ coœ sensownego. Żeby dowiedzieć się więcej, przyjdŸ w czwartek, 6 sierpnia do Powiększenia. Tam możesz dowiedzieć się więcej o Nepalu, naszej szkole, dzieciakach, i opcjach wolontariatu. Zagadaj Agnieszkę – wysokš blondynkę, która będzie sšczyła białe wino przy barze. To nasz człowiek. Wszystko ci powie. Możesz też wysłać nam maila na [mail=vecvolunteers@gmail.com]vecvolunteers@gmail.com[/mail] a my odpowiemy na twoje pytania. [/ramka]

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL