Nominacje sędziowskie - 9 czerwca 2009

aktualizacja: 09.06.2009, 00:52

Prezydent powołał 9 czerwca 2009 r. do pełnienia obowiązków sędziego 255 osób

Powołani zostali:

[b]Sędzia Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego[/b] 1. Anna Agata SOKOŁOWSKA - w Szczecinie[b]Sędziowie Sądów Apelacyjnych[/b]2. Jerzy Mirosław BESS - w Krakowie

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Business Communication. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Business Communication lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych". Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE