Nominacje sędziowskie - 9 czerwca 2009

aktualizacja: 09.06.2009, 00:52

Prezydent powołał 9 czerwca 2009 r. do pełnienia obowiązków sędziego 255 osób

Powołani zostali:
[b]Sędzia Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego[/b]
1. Anna Agata SOKOŁOWSKA - w Szczecinie
[b]Sędziowie Sądów Apelacyjnych[/b]
2. Jerzy Mirosław BESS - w Krakowie
3. Barbara DU CHÂTEAU - w Lublinie
4. Edward Jan LORYŚ - w Rzeszowie
[b]Sędziowie Sądów Okręgowych[/b]
5. Agata Joanna ADAMCZEWSKA - w Poznaniu
6. Hanna Agnieszka BIEGANOWSKA-KOROLKO - w Toruniu
7. Paweł Piotr DOBOSZ - w Warszawie
8. Marek DOBRASIEWICZ - Warszawa-Praga w Warszawie
9. Krzysztof Michał GAJEWSKI - w Gdańsku
10. Alina Ewa GĄSIOR - w Piotrkowie Trybunalskim
11. Beata Aleksandra GLAZAR - w Jeleniej Górze
12. Zofia Anna HOMA - w Lublinie
13. Marzena Jolanta IWAŃSKA - w Warszawie
14. Joanna Katarzyna KACZMAREK-KĘSIK - w Radomiu
15. Tatiana KANIA - w Bielsku-Białej
16. Mariusz Wiktor KAŹMIERCZAK - w Gdańsku
17. Ewa Maria KOMOSIŃSKA - w Płocku
18. Dariusz Michał ŁUBOWSKI - w Tarnobrzegu
19. Klara Alicja ŁUKASZEWSKA - w Jeleniej Górze
20. Anna Elżbieta PODOLSKA-KOJTYCH - w Lublinie
21. Anna REJ-ŻUK - w Jeleniej Górze
22. Rafał Sławomir RYŚ - w Gdańsku
23. Ewa Małgorzata SIEDLAREK - w Szczecinie
24. Tomasz SKOWRON - w Jeleniej Górze
25. Alina SOBCZAK - BARAŃSKA - w Warszawie
26. Joanna Danuta STASZEWSKA - w Warszawie
27. Marek STEMPNIAK - w Kielcach
28. Maciej SZCZĘCH - w Warszawie
29. Marcin SCHMIDT - w Katowicach
30. Aneta SZTELER-OLSZEWSKA - w Gdańsku
31. Ewa WYRWAS-WYSTRYCHOWSKA - w Katowicach
[b] Sędziowie Sądów Apelacyjnych w Sądach Okręgowych[/b]
32. Maria BAŁA - w Kielcach
33. Maria Józefa BECKER-RZESZEWICZ - w Gdańsku
34. Mirosława BIAŁOCERKIEWICZ - w Toruniu
35. Jerzy BŁAŻOWSKI - w Nowym Sączu
36. Andrzej BŁESZYŃSKI - w Kielcach
37. Krystyna BOJARSKA - w Lublinie
38. Kinga BRATY - w Tarnowie
39. Bogdan BUCZYŁO - w Kielcach
40. Andrzej Stefan CYGANEK - w Słupsku
41. Ilona DĄBEK - w Toruniu
42. Maria DERELA - w Kielcach
43. Ewa DOWNAR-ZAPOLSKA - w Gdańsku
44. Andrzej Piotr DYMALSKI - w Słupsku
45. Zdzisława DZIOPA - w Kielcach
46. Bożena FABRYCY - w Kielcach
47. Jerzy FIEDORUK - w Białymstoku
48. Alicja FYDRYCH-CHRZAN - w Świdnicy
49. Mirosław GAJEK - w Kielcach
50. Ewa Maria GIERSZEWSKA - w Gdańsku
51. Józefa GLEJZER-SOCHA - w Kielcach
52. Longina GÓRA - w Świdnicy
53. Mariusz GÓRSKI - w Świdnicy
54. Anatol GUL - w Świdnicy
55. Lech GUTKOWSKI - w Toruniu
56. Anna Maria HOJŁO - w Toruniu
57. Maria JAGODZIŃSKA - w Kielcach
58. Danuta Stanisława JANKOWICZ - w Białymstoku
59. Danuta JAROSZ-CZARCIŃSKA - w Toruniu
60. Elżbieta Ewa JAROSZEWICZ - w Słupsku
61. Barbara JASINKIEWICZ - w Gdańsku
62. Włodzimierz JASIŃSKI - w Toruniu
63. Maciej JEDLIŃSKI - w Świdnicy
64. Alicja Maria JĘDRKOWIAK - w Gdańsku
65. Elżbieta KABZIŃSKA - w Kielcach
66. Adam KABZIŃSKI - w Kielcach
67. Wiesława Maria KAMIŃSKA-KRAJKA - w Gdańsku
68. Tadeusz KIEŁBOWICZ - w Świdnicy
69. Grażyna KOBUS - w Świdnicy
70. Teresa KOŁBUC - w Kielcach
71. Mirosław Kazimierz KONIECZKA - w Białymstoku
72. Hanna Ewa KRASZEWSKA - w Toruniu
73. Zbigniew KREPSKI - w Toruniu
74. Wiesława KRUCZKOWSKA - w Białymstoku
75. Róża KUJAWA - w Toruniu
76. Małgorzata MALESZKA - w Toruniu
77. Zofia MĄDRASZEWSKA - w Toruniu
78. Jolanta MICHALSKA-KONDRAK - w Kielcach
79. Sławomir MIERZEJEWSKI - w Kielcach
80. Grażyna MODZELEWSKA - w Białymstoku
81. Jerzy Paweł NAWORSKI - w Toruniu
82. Stanisław NAWROCKI - we Wrocławiu
83. Zdzisław NOWOCIEŃ - w Świdnicy
84. Krzysztof OGRODNIK - w Lublinie
85. Teresa Stanisława OGRODNIK - w Lublinie
86. Mariusz Andrzej PANKOWIEC - w Białymstoku
87. Ewa PIĄTKOWSKA-BIDAS - w Kielcach
88. Adam PIETRZAK - w Świdnicy
89. Barbara PLEWIŃSKA - w Toruniu
90. Urszula Danuta PŁECHA - w Białymstoku
91. Stanisław PŁOSZEK - w Kielcach
92. Zofia REDZIŃSKA-CZERWIŃSKA - w Toruniu
93. Grażyna Alicja ROGOWSKA - w Białymstoku
94. Anna Kazimiera SAMULAK - w Lublinie
95. Jarosław SOBIERAJSKI - w Toruniu
96. Stanisław STANKIEWICZ - w Białymstoku
97. Jacek SZOSKI - w Nowym Sączu
98. Bożenna SZOSTAKIEWICZ - w Kielcach
99. Leon SZPAK - w Świdnicy
100. Antoni Kazimierz TOKARZEWSKI - w Białymstoku
101. Andrzej Aleksander WALENTA - w Toruniu
102. Hanna WITKOWSKA-ZALEWSKA - w Gdańsku
103. Grażyna WRONA - w Kielcach
104. Wiesław ZACHARA - w Tarnowie
105. Adam ZARZYCKI - w Kielcach
106. Jacek ZIELIŃSKI - w Gdańsku
107. Zbigniew ŻERAŃSKI - w Gdańsku
[b] Sędziowie Sądów Okręgowych w Sądach Rejonowych[/b]
108. Hanna ROMANOWSKA - w Toruniu
109. Anna ZELEK - w Pińczowie
110. Izabela ŻELICHOWSKA-HAPTAR - w Pińczowie
[b]Sędziowie Sądów Rejonowych[/b]
111. Marzenna Elżbieta AHVAZI - dla m.st. Warszawy w Warszawie
112. Agnieszka Barbara ALBERA-BIERNAT - dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
113. Agata BAŃSKA – BARAN - w Grodzisku Mazowieckim
114. Mirosław BARSZCZ - w Pruszkowie
115. Agnieszka Maria BEDNARZ - w Częstochowie
116. Katarzyna Anna BŁESIŃSKA-KOZŁOWSKA - w Szczytnie
117. Helena BORDIUK - dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
118. Marzena Katarzyna BOTWINA - w Rudzie Śląskiej
119. Wiesława Celestyna BREZA-KŁOS - Gdańsk-Południe w Gdańsku
120. Agnieszka Olga BYLIŃSKA-SLISZ - w Jarosławiu
121. Anna Urszula CENCORA - w Częstochowie
122. Radosław CHODOROWSKI - w Częstochowie
123. Paweł Waldemar CISEK - w Nowym Dworze Mazowieckim
124. Ewa CZAJKOWSKA-KATERCZAK - w Legnicy
125. Lidia Teresa CZAPLA - w Żorach
126. Rafał Paweł CZAPLA - w Wodzisławiu Śląskim
127. Jarosława Renata DEJA - w Wejherowie
128. Elżbieta DĘBOWSKA - w Szydłowcu
129. Krzysztof Zbigniew DOBROWOLSKI - w Radomiu
130. Małgorzata DOMURAD-WILKOWSKA - w Żyrardowie
131. Łukasz Krzysztof DRĄŻEK - dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
132. Justyna Agnieszka DZIEŻA - w Elblągu
133. Wojciech Karol ELISZEWSKI - dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
134. Michał Wawrzyniec ERGIETOWSKI - w Bielsku-Białej
135. Agnieszka FABERSKA - w Gorzowie Wielkopolskim
136. Aleksandra Magdalena FISCHER - dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
137. Dominik Jordan FLUNT - w Miliczu
138. Anna FÖRSTER-WEISSENSTEINER - w Gliwicach
139. Krzysztof Paweł GACA - w Przeworsku
140. Piotr Zygmunt GENSIKOWSKI - w Grudziądzu
141. Radosław Marcin GLUZA - w Środzie Śląskiej
142. Marek GRALEC - w Grójcu
143. Katarzyna Agnieszka GRZESIK - dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
144. Joanna HERMAN - w Nidzicy
145. Bożena Krystyna HOLECKA - w Oświęcimiu
146. Marek Michał HRYMAK - dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie
147. Aleksandra Iwona JAKUBOWSKA - w Wołominie
148. Paweł Tadeusz JANASZEK - dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie
149. Marzena JASKULSKA - w Częstochowie
150. Izabela JÓŹWIAK - w Międzyrzeczu
151. Joanna Magdalena JÓŹWIK - w Sieradzu
152. Ewa Agnieszka KARGUL-GROBLA - w Szczecinku
153. Beata Elżbieta KASZUBA - dla m.st. Warszawy w Warszawie
154. Olga Anna KOCOT-BARABASZ - w Bielsku-Białej
155. Marta KOŁAKOWSKA - w Zambrowie
156. Aleksandra KOMÓR - dla m.st. Warszawy w Warszawie
157. Hanna Barbara KONRAD - w Grudziądzu
158. Justyna Małgorzata KOSKA-JANUSZ - dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
159. Natalia Justyna KOSKA-PAWLUSZKIEWICZ - w Opolu
160. Izabela Luiza KOŚCIARZ-DEPTA - dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie
161. Grzegorz Andrzej KOWOLIK - w Nysie
162. Grzegorz Wojciech KOZŁOWSKI - w Przysusze
163. Monika Agnieszka KRUCZEK - w Bielsku-Białej
164. Monika KRZYWDA - dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
165. Agnieszka KRZYŻANOWSKA - w Koninie
166. Andrzej Jacek KRZYŻOWSKI - w Gorzowie Wielkopolskim
167. Mariola KUBIK-DUDA - dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
168. Justyna Barbara KUCHARSKA - dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
169. Kornelia Maria KUPCZYK - w Lublińcu
170. Daniel KUPRYJAŃCZYK - dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie
171. Grzegorz Jerzy KURCZAB - dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
172. Tomasz KURNICKI - dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
173. Joanna Danuta KUROWSKA - w Nysie
174. Amanda Emilia LEŚNIEWSKA - w Opolu
175. Beata Anna ŁĘSKA-TKACZ - w Lublińcu
176. Magdalena Waleria ŁYCZBIŃSKA - w Gliwicach
177. Agnieszka ŁYNIEWSKA - w Oleśnie
178. Ewa Bożena MAJCHER - w Będzinie
179. Justyna MARCINIAK - w Ciechanowie
180. Maja Katarzyna MARKIZAŃSKA - w Białogardzie
181. Szymon Bartosz MARKOWICZ - w Gliwicach
182. Aneta Elżbieta MATOSEK-KOZDÓJ - dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
183. Marcin Tomasz MIAZEK - w Szczecinku
184. Halina MICHALKIEWICZ-ZAWADA - w Legnicy
185. Błażej Artur MIKUŁA - w Słubicach
186. Tomasz MODZELEWSKI - w Strzelcach Krajeńskich
187. Aleksandra MOKRZYCKA - w Słubicach
188. Monika Grażyna MOTYCZKA - w Lubaczowie
189. Wioletta Magdalena NIEPSUJ - w Lublińcu
190. Wioletta OBRĘBSKA - w Szczytnie
191. Sylwia Maria OKOLUS - w Rudzie Śląskiej
192. Jacek Marek OSĘKOWSKI - w Piasecznie
193. Monika Iwona OSTROWSKA-TRĘBACZ - w Wadowicach
194. Andrzej Roman PACH - w Rudzie Śląskiej
195. Małgorzata PAŁESZNIAK-GAŃCZAREK - w Piasecznie
196. Daniel Paweł PANOCHA - w Tarnowie
197. Piotr PAWLIK - w Gliwicach
198. Janusz Zbigniew PELCZARSKI - dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie
199. Lidia Ewa PĘCIAK-DOBRZELAK - dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
200. Natalia PIASTA-SERAFIN - w Legionowie
201. Magdalena Ewa PIEKARSKA-ISKRA - w Częstochowie
202. Szymon PIĘTEK - dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie
203. Maciej Karol PLASKACZ - w Grudziądzu
204. Tomasz POLAK - w Kluczborku
205. Marcin Tomasz POLIT - dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
206. Katarzyna POPIEL - w Mrągowie
207. Magdalena Kamila RACZKIEWICZ - dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
208. Renata Maria RĄCZKOWSKA - w Grójcu
209. Tadeusz Adam RĄCZKOWSKI - w Grójcu
210. Małgorzata ROKOSZ - dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
211. Magdalena Ewa RZESZUTEK-JAWORSKA - w Strzelinie
212. Wojciech Włodzimierz SALAMON - w Bielsku-Białej
213. Lidia Monika SĘK - w Gliwicach
214. Tomasz SĘK - w Chrzanowie
215. Katarzyna Justyna SICZEK - w Radomiu
216. Tomasz SILBERNAGEL - w Pile
217. Grzegorz SKROK - dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
218. Agnieszka Monika SKWAREK - dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
219. Monika Barbara SOŁOWIEJ - w Legionowie
220. Urszula SORBIAN - dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
221. Paweł Janusz SOSA - w Legnicy
222. Dariusz STACHURSKI - dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
223. Ludmiła Iwona STEC - w Rudzie Śląskiej
224. Elżbieta STEFANIUK - dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
225. Ewa STĘPIEŃ - w Grudziądzu
226. Marta Bożysława SUCHOŃ - w Żywcu
227. Anna SZCZEPAŃSKA - w Zgorzelcu
228. Urban Adam SZOTA - w Myszkowie
229. Anna Barbara SZULC - w Gorzowie Wielkopolskim
230. Robert Jan SZYWACZ - w Gliwicach
231. Izabella Sylwia ŚWIERCZEK - w Gliwicach
232. Marek ŚWITAŁA - w Rudzie Śląskiej
233. Michał TODORSKI - w Mińsku Mazowieckim
234. Magdalena Anna TOPOLSKA - w Gliwicach
235. Michał TRUSZKOWSKI - dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
236. Marta Rozalia WIADEREK - w Częstochowie
237. Kinga Aleksandra WIECZOREK-PRZYBYLSKA- w Gorzowie Wielkopolskim
238. Iwona WIERCISZEWSKA - dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
239. Dorota Barbara WINIECKA-ZYCH - w Wejherowie
240. Magdalena Barbara WOŁEJKO-CZUBEK - w Lidzbarku Warmińskim
241. Justyna Katarzyna WYRWAS-OLIWKIEWICZ - w Raciborzu
242. Agnieszka Ewa WYSZOMIRSKA - w Otwocku
243. Anna Regina ZAGRODA - w Radomiu
244. Renata Krystyna ZALEWSKA-BOROWA - w Ostródzie
245. Aleksandra ZAMĘCKA-BANASIK - dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
246. Justyna Władysława ZARANEK - w Pile
247. Rafał Jarosław ZGLIŃSKI - dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie
248. Monika ZIĘTARSKA - w Bartoszycach
249. Anna Barbara ZWOLIŃSKA - w Rudzie Śląskiej
250. Katarzyna ŻUŁAWSKA - w Grodzisku Mazowieckim
251. Adrian Wiesław ŻUROWSKI - w Radomiu
[b]Sędziowie Wojskowych Sądów Garnizonowych[/b]
252. Marcin CHABIELSKI - w Szczecinie
253. Michał KAMIŃSKI - w Gdyni
254. Mariusz STACHOWIAK - w Olsztynie
255. Michał Marek ŻAK - w Warszawie
Komentarz dnia

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Business Communication. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Business Communication lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych". Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE