Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Nowe technologie

Zintegruj się w porze lunchu

Przedszkole w wersji online
lunchtimers.com
Strona lunchtimers.com to ciekawa forma twórczego spędzenia przerwy w pracy dla tych, którzy nie majš czasu na kontakty międzyludzkie.
Prosta witryna zawiera kilka gier dla zabicia czasu, ale jej głównš atrakcjš sš trzy aplikacje online, dzięki którym wielu użytkowników może wspólnie wykonywać jednš czynnoœć. W pierwszym pokoju możemy poczuć się jak w przedszkolu, wspólnie z grupš anonimowych internautów z całego œwiata układajšc napisy z literek rozrzuconych po ekranie. Możemy ułożyć tekst ulubionej piosenki, głosić hasła propagandowe, albo próbować rozmawiać, o ile ktoœ inny nie podbierze nam potrzebnych literek. Drugi pokój to wspólna tablica, na której można rysować. Obraz automatycznie znika co 3 minuty, ale ten krótki czas wystarczy, by stworzyć całkiem ciekawe kompozycje. Oczywiœcie także za pomocš tej aplikacji można się porozumiewać, choć opanowanie pisania za pomocš myszki może zajšć trochę czasu.
Trzecia, najmniej ciekawa aplikacja online to puzzle. Układane wzory sš trudne, bo doœć monotonne, a szybkoœć rozgrywki nie daje wiele czasu do namysłu - w rzeczywistoœci rzadko zdarza się, by dwadzieœcia osób równoczeœnie myœlało nad jednš układankš. Oczywiœcie jak każdy serwis web2.0, także lunchtimers.com pada ofiarš tzw. trolli i innych internetowych chuliganów. Spoœród bezładu literek co jakiœ czas wyłaniajš się obsceniczne wyrazy, a rysunki często im w tym nie ustępujš. Rekompensatš za koniecznoœć znoszenia tego typu działalnoœci jest możliwoœć zareagowania na niš - trollowi zawsze możemy pomieszać literki albo zamalować nieprzyzwoitš twórczoœć. Lunchtimers.com to œwietna propozycja dla zapracowanych i uzależnionych od internetu, którym tryb życia odebrał wszelkš sposobnoœć na inne formy interakcji międzyludzkich. Należy stosować ostrożnie - silnie uzależnia. [ul][li][b][link=http://www.lunchtimers.com]www.lunchtimers.com[/link][/b][/li][/ul]

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL