Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Biura podróży

Skifun.eu z polskojęzycznš stronš internetowš

fot. skifun.eu/pl
Materiały promocyjne
Biuro podróży Starlight Travel z Bydgoszczy zostało operatorem polskojęzycznej wersji słoweńskiego portalu rezerwacyjnego Skifun.eu, oferujšcego pobyty narciarskie w Europie
Serwis podaje, że działa już od 10 lat i realizuje ponad 100 tysięcy rezerwacji rocznie. W ofercie polskojęzycznego portalu znajduje się ponad 600 hoteli, domów apartamentowych i domków oraz ponad 150 oœrodków narciarskich we Francji, Włoszech, Austrii i Słowenii. Portal filtruje wyniki według takich kryteriów jak: liczba goœci, region narciarski, kraj, standard zakwaterowania, odległoœć miejsca zakwaterowania od stoków narciarskich. Pozwala też dokupić usługi dodatkowe, m.in. jedno lub wielodniowe skipassy. Serwis podaje również, że zawiera bezpoœrednie umowy z gestorami bazy noclegowej i usługodawcami, dzięki czemu może zaoferować klientom "tysišce ofert pobytów w atrakcyjnych cenach".
Marka Skifun funkcjonuje już w Słowenii, Serbii, Macedonii, Rumunii, Boœni i Hercegowinie, Chorwacja i na Węgrzech. Dzięki agencji marketingowej Green House od jesieni 2017 roku, obecna jest także na rynku polskim. Operatorem polskiej wersji portalu Skufun.eu jest biuro podróży Starlight Travel z siedzibš w Bydgoszczy.
ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL