Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Rozmaitoœci

POT nagrodzi turystyczne start-upy

fot. pot.gov.pl
Polska Organizacja Turystyczna szuka młodych firm technologicznych, które zrewolucjonizujš branżę turystycznš. Najlepsi mogš liczyć na wsparcie rozwoju
Jak podaje Polska Organizacja Turystyczna, która jest organizatorem konkursu, celem rywalizacji jest przybliżenie przedsiębiorcom turystycznym najlepszych projektów technologicznych i nowych trendów w technologiach. Młodym firmom technologicznym konkurs ma zaœ pomóc rozwinšć potencjał i odpowiedzieć na potrzeby branży turystycznej. Start-upy będš mogły zgłaszać swoje produkty w dwóch kategoriach konkursowych: B2B i B2C. Ważne jest, aby zgłaszane rozwišzania były autorskie, przeznaczone dla turystów lub podmiotów branży turystycznej, by innowacyjnie wspierały ich rozwój i promocję lub ułatwiały zarzšdzanie procesami biznesowymi w turystyce. - Po dużym sukcesie pierwszej edycji konkursu "New Tech - New Travel" znów nadszedł czas na poszukiwania kolejnych utalentowanych start-upów. Naszym celem jest odkrywanie i promocja innowacyjnych rozwišzań technologicznych, które ułatwiajš podróżowanie, usprawniajš zarzšdzanie w turystyce i umożliwiajš promocję polskich firm i regionów turystycznych. Stawiamy na silnš energię i kreatywnoœć młodych polskich firm technologicznych szukajšcych swojego miejsca na rynku – mówi cytowany w komunikacie prasowym prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk.
Konkurs rozpocznie się 30 listopada, a zgłoszenia będzie można przesyłać do 15 stycznia 2018 roku. Na zwycięzców czekajš nagrody: 2 bony na dofinansowanie wybranego przez laureata szkolenia lub egzaminu profesjonalisty o wartoœci 5 tys. złotych, kampania promocyjna on-line i prawo do prezentacji zwycięskiego produktu podczas ważnych turystycznych imprez.
ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL