Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Hotele

Tomasz Majszyk kieruje Radissonem w Świnoujściu

Tomasz Majszyk
materiały prasowe
Na czele pierwszego 5-gwiazdkowego hotelu w Œwinoujœciu stanęli dwaj panowie - Tomasz Majszyk jako dyrektor generalny i Maciej Łobejko jako jego zastępca
Tomasz Majszyk został nominowany dyrektorem generalnym 340-pokojowego hotelu Radisson Blu Resort Œwinoujœcie. Podlega mu 320 pracowników. Pierwsze kroki w hotelarstwie stawiał jako pracownik recepcji, poczštkowo w amerykańskich hotelach sieci Starwood. Następnie pełnił funkcję dyrektora w kilku obiektach marki Radisson Blu. Po powrocie do Polski zwišzał się z sieciš Accor, po czym kierował hotelem butikowym. Edukację zdobywał za granicš: na Oxfodzie i Rochester Institute of Technology w USA. Biegle posługuje się językiem angielskim i rosyjskim, dobrze włada też ukraińskim i hiszpańskim. Po pracy poznaje uroki Polski na dwóch kołach lub zajmuje się artystycznš obróbkš drewna. Zastępcš dyrektora został zaœ Maciej Łobejko. To on witał pierwszych goœci przekraczajšcych próg hotelu 14 lipca. Łobejko ma skoncentrować się na procesach operacyjnych i podnoszeniu jakoœci œwiadczonych usług. Prowadzi szkolenia z zakresu marki i z obsługi goœci. Miał okazję poznać pracę hotelarza od podszewki jako trener stażystów. Potem pišł się po szczeblach kariery w gastronomii, najpierw jako menedżer baru w warszawskim Sheratonie, a następnie jako dyrektor F&B w Grand Hotel Kraków. Był również dyrektorem w kilku innych obiektach hotelarskich.
Kształcił się w RPA, gdzie ukończył studia wyższe z zarzšdzania hotelami. Posługuje się językiem angielskim, rosyjskim i afrykanerskim. Wolne chwile dzieli między rodzinę i swoje sportowe pasje, którymi sš rugby i krykiet. Interesuje się również kulinariami i enologiš. 13-piętrowy Radisson Blu Resort Œwinoujœcie to pierwszy 5-gwiazdkowy hotel w Polsce zbudowany zgodnie z międzynarodowš certyfikacjš ekologicznš Leadership in Energy and Environmental Design (LEED). Niezależnym operatorem obiektu jest Zdrojowa Hotels Central Pomerania.
ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL