Hotele

Focus Hotel Premium Sopot gotowy na kwiecień

materiały prasowe
70 pokojów, restaurację, bar, salę konferencyjną, saunę i siłownię zaoferuje gościom od 1 kwietnia 2018 roku nowy trzygwiazdkowy Focus Premium w Sopocie, obiekt należący do Grupy Kapitałowej Immobile
Focus Hotel Premium Sopot to inwestycja realizowana jest przez spółkę DSJ International. Obiekt powstaje w centrum Sopotu, przy ulicy 1 Maja 7. Pierwsi goście pojawią się w nim 1 kwietnia przyszłego roku.
Hotelowy parking na 40 miejsc postojowych zostanie przygotowany z wykorzystaniem automatycznego systemu parkingowego Modulo, opracowanego przez również należącą do grupy spółkę Makrum Projekt Management. - Hotel w Sopocie będzie wyróżniał się nowoczesnym wzornictwem i restauracją na najwyższym poziomie. Stawiamy na unikalny wystrój i umiejętne połączenie nowoczesności z funkcjonalnością. To będzie piękny hotel - zapowiada, cytowany w komunikacie prasowym, Łukasz Płoszyński, wiceprezes sieci Focus Hotels.
Podobnie jak inne hotele sieci, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku i darmowy dostęp do siłowni. Goście otrzymywać też będą kawę i kanapkę na wynos.  
Źródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL