Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

W sieci opinii

Przepis na prezydenta

Artur Ilgner
materiały własne, Artur Barbarowski

Wymieszać opanowanie Komorowskiego z dynamikš Kukiza, wlać w formę Dudy. Boki wyœcielić kartami z polskiej historii. Podgrzać, przestudzić.

Odcedzić Kaczyńskiego i Macierewicza - według uznania Rydzyka. Poczekać co się wyklaruje. W moŸdzierzu utrzeć Korwina-Mikkego. Dosypać co najwyżej trzy szczypty, nie więcej. Baczyć by Niesiołowski i Kępa nie podglšdali.

Palikota gotować ze œwińskim ryjem, przecedzić, wlać małš łyżeczkę bezczelnoœci i arogancji. Zrobić wywar z Wilka. Dolać uczciwoœci powoli mieszajšc œredniej wielkoœci chochlš europejskš, nie azjatyckš.

Następnie wlać odrobinę œwiętoœci Brauna tak, by Dziwisz nie wypłynšł. Podgrzać Jarubasa, posolić, natrzeć ostrš paprykš, odłożyć do wyborów powszechnych. Nie używać do dekoracji, bo się popsuje.

Kowalskiego nacierać tolerancjš przy stadionie, następnie włożyć na chwilę do melasy dla zapachu. Tanajno zabejcować, rozdzielić płaty mózgu do nadziewki. Całoœć piec na wolnym ogniu demokracji cały czas kontrolujšc przyrost ambicji. Wyjšć z piekarnika ostudzić Putinem. Udekorować kładšc na wierzchu Ogórek.

ródło: W Sieci Opinii

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL