Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Biura podróży

Z Mazureo.pl nad Wielkie Jeziora Mazurskie

Materiały Promocyjne
Ruszył nowy serwis ogłoszeniowy - Mazureo.pl. Można na nim znaleŸć oferty wynajęcia noclegów i jachtów i opisy ciekawych miejsc z terenu Wielkich Jezior Mazurskich
Serwis jest także bazš sterników oraz instruktorów żeglarstwa, oferujšcych swoje usługi. - Mazureo.pl powstał z myœlš o promowaniu ofert turystycznych na Mazurach - zapewnia cytowany w komunikacie firmy współwłaœciciel i pomysłodawca portalu Adrian Stabiński. - Brakowało serwisu prostego w obsłudze, który jednoczeœnie skupiałby wysokiej jakoœci ogłoszenia, bez reklam. Naszym serwisem planujemy wypełnić tę lukę. Według jego twórców Mazureo.pl wyróżnia „œwieży i przejrzysty wyglšd strony, który w sposób intuicyjny umożliwia turystom znalezienie konkretnej oferty. Dodatkowym atutem jest uproszczony mechanizm dodawania własnego ogłoszenia. Cały proces odbywa się w trzech prostych krokach i zajmuje niecałe 5 minut".
Twórcy Mazureo.pl pracujš również nad mobilnš wersjš serwisu, która będzie automatycznie wyœwietlana na telefonach i tabletach, dzięki której turysta znajdzie restaurację, wypożyczalnię sprzętu wodnego, czy nocleg w pobliżu miejsc, w którym się znajdzie. Partnerami firmy sš: Warmińsko-Mazurski Okręgowy Zwišzek Żeglarski oraz portal wędkarski shrap-drakers.pl.
ródło: turystyka.rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL