Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Muzyka

Pharrell Williams na Pozytywnych Wibracjach

Pharrell Williams
materiały prasowe
Jednak z największych gwiazd muzyki pop, producent, wokalista, znany z hitów "Happy", "Get Lucky" oraz "Blurred Lines" – będzie 20 czerwca gwiazdš festiwalu Pozytywne Wibracje.
Festiwal przeniósł się z Białegostoku na warszawskš Pepsi Arenę.

Gigant popu

Pharrell Williams to jedna z najpopularniejszych obecnie postaci œwiatowego showbiznesu. W tym roku odebrał dwie statuetki Grammy za nagrany z Daft Pank hit "Get Lucky". Teraz œwięci triumfy singla "Happy" wydanego na solowej płycie "Girl". Zobacz galerię zdjęć W sobotę 12 kwietnia Pharrell z zespołem wystšpił dla 75 tysięcy fanów na słynnym amerykańskim festiwalu Coachella w Kalifornii.
– Koncert Pharrella Williamsa na Pozytywnych Wibracjach to jeden z kilku tegorocznych koncertów tego artysty w Europie – powiedział Stanisław Trzciński, dyrektor artystyczny festiwalu i twórca płyt Pozytywne Wibracje z agencji STX Jamboree. – Liczymy się z przyjazdem fanów z wielu innych państw. Warto zakupić jak najszybciej bilety. Zaczniemy je sprzedawać w œrodę od godziny 12.00

Rezygnacja Białegostoku

Obecnoœć Pozytywnych Wibracji w Warszawie to zasługa białostockich radnych. Nie zagwarantowali 2 mln zł na festiwal, który stał się muzycznš wizytówkš miasta i œcišgnšł takie gwiazdy jak Seal, Angie Stone, Raphael Saadiq, The Brand New Heavies, Incognito, De Phazz, Dimitri From Paris, Gabin, Omar, czy Us3. – Tegoroczna edycja festiwalu to najbardziej spektakularna produkcja w jego historii –  powiedział Paweł Kwiatkowski, producent festiwalu z agencji STX Jamboree. – Nie tylko z powodu tak wielkiej œwiatowej gwiazdy jak Pharrell Williams, ale także wymagań stadionowych. Zapewniam, że na naszej imprezie każdy będzie zachwycony jakoœciš dŸwięku, o to dbamy od wielu lat i tak samo stanie się tutaj. Nowoczesny i kompaktowy stadion Pepsi Arena daje takš możliwoœć w odróżnieniu od wielu obiektów zbudowanych na Euro 2012.

Będš kolejni

Pharrell Williams to pierwsza z gwiazd, jakie uœwietniš pierwszš warszawskš edycję Pozytywnych Wibracji. Wœród nich możemy się spodziewać również polskich artystów. Bilety będš dostępne od 23 kwietnia w internetowych systemach biletowych. Ceny biletów na trybuny to: 190 zł, 290 zł, 390 zł, 490 zł, zaœ na płytę: 390 zł. W Golden Circle – 490 zł. Dla Golden Circle Early Entrance – 590 zł. Dodatkowo będš dostępne pakiety VIP oraz loże. Jacek Cieœlak www.facebook.com/PozytywneWibracjeFestival www.pozytywnewibracjefestival.pl
ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL