Napięta sytuacja na Krymie

aktualizacja: 09.03.2014, 23:15
Napięta sytuacja na Krymie
Napięta sytuacja na Krymie
Foto: AFP

Minister Sikorski poinformował o ewakuacji polskiego konsulatu w Sewastopolu. Misja Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE) ponownie nie została wpuszczona na Krym; padły strzały ostrzegawcze z broni automatycznej. Dziennikarze zaobserwowali duże ruchy rosyjskiego wojska. Noc z soboty na niedzielę minęła na Krymie spokojnie. W niedzielę w Sewastopolu starli się zwolennicy i przeciwnicy Rosji.

Kliknij tutaj, aby odświeżyć

23.32 Polacy i Amerykanie polskiego pochodzenia stanowczo wystąpili w obronie integralności Ukrainy. Czytaj więcej23.25USA znów stają się faworytami w walce o kontrakty na modernizację polskiej armii. Taki jest efekt zajęcia przez Rosję Krymu. Czytaj więcej

Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Business Communication. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Business Communication lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych". Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE