Szkolenia dla właścicieli firm rodzinnych

aktualizacja: 27.02.2014, 02:00

Spotkania, wymiana doświadczeń, kursy edukacyjne to wszystko oferuje program „Firmy rodzinne 2". Jeszcze teraz można się do niego przyłączyć. Najbliższe spotkanie ?w Krakowie 13 marca.

„Firmy rodzinne 2" to kolejna wspólna inicjatywa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych mająca na celu podniesienie konkurencyjności rynkowej firm rodzinnych – specyficznych organizmów ekonomicznych, w których przeplata się to, co prywatne, z tym, co biznesowe. Partnerami w tym projekcie są: PARP, stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, firma Concordia Design i Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej. Program projektu, opracowany specjalnie dla biznesów rodzinnych sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorców, to:
13 marca rusza III edycja szkoleń dla przedsiębiorców. Zajęcia będą odbywać się w Krakowie. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie www.firmyrodzinne.eu. Ponieważ projekt skierowany jest do właścicieli, współwłaścicieli i pracowników firm rodzinnych, warto dodać, że na jego potrzeby firma rodzinna to taka, w której:

POLECAMY

KOMENTARZE