Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Służby mundurowe

Zjadł "telefon" i uniknšł mandatu. Nowy film "trenera policji"

YouTube (kadr z filmu)
Sylwester Wardęga zasłynšł w Internecie z prowokowania policji. W sieci pojawił się jego nowy film, w którym w kpi z nakładania mandatów za rozmowę przez telefon w aucie
Profil SA Wardega należy do najpopularniejszych polskich kanałów na YouTube. Wardęga zdobył popularnoœć, gdy w przebraniu Spidermana żartował sobie z przechodniów i służb porzšdkowych. W lecie zeszłego roku wcielił się zaœ w rolę "trenera policji". W opublikowanym wtedy filmie uciekał przed policjantami, których prowokował do poœcigu, pokazujšc się z butelkš po piwie napełnionš wodš. Czytaj więcej Podobnš prowokację zakłada scenariusz filmu, który w ostatnich dniach zdobywa popularnoœć.
- Często policja zatrzymuje kierowców, którzy rozmawiajš przez telefon i właœnie zatrzymujš mnie. Ale ja mam sposób jak można się od takiego mandatu wywinšć - mówi Wardęga, siedzšc za kierownicš auta. W następnej scenie pokazuje jak wyprodukować ciastko imitujšce telefon. Z takš atrapš wystarczy tylko dać się złapać. I właœnie policyjne zatrzymania sš głównš częœciš filmu. Z materiału wynika jednak, że Wardęga nie dostał żadnego mandatu. W momencie, gdy policjanci zarzucajš mu rozmowę przez telefon, on zjada ciastko imitujšce aparat. Większoœć z nich reaguje œmiechem. - A czy jedzenie ciasteczek jest nielegalne? - pyta przy tym zaskoczonych policjantów. Zobacz film:
ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL