Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Za granicš

Luksusowy apartament w Londynie z bonusami

aylesford.com
Zapierajšcy dech w piersiach apartament w centrum Londynu zostało wystawione na sprzedaż z prawdziwymi bonusami: dwoma sportowymi samochodami oraz czterema miejscami parkingowymi w centrum miasta.

Luksusowy apartament z dwoma sypialniami został wystawiony na sprzedaż za 10 mln funtów czyli ponad 47 mln złotych.

Sam apartament jest naprawdę piękny - poza dwoma sypialniami z prywatnymi łazienkami - ma też obszerny salon, jadalnię, studio, dużš garderobę oraz dużš, nowoczesnš kuchniš i dodatkowš toaletę. Apartament ma powierzchnię ponad 300 metrów kwadratowych i znajduje się w eleganckiej dzielnicy stolicy Wielkiej Brytanii - na Hyde Park Gardens.

Apartament ma oddzielne wejœcie dla służby oraz pomieszczenie gospodarcze.

Całe mieszkanie jest bardzo przestronne, ma wysokoœć ponad 4,5 metra. Z dwóch balkonów można podziwiać Hyde Park.

Obecny właœciciel, starszy pan postanowił pozbyć się nie tylko mieszkania, ale także dwóch samochodów sportowych (Bentley Continental GT z 2006 roku oraz Alfa Romeo SZ (Sprint Zagato) z lat 90.) oraz prawdziwej gratki - czterech, prywatnych miejsc parkingowych w centrum Londynu. Każde miejsce warte jest 350 tys. funtów czyli ponad 1,6 mln złotych.

Mieszkanie jest w wersji retro z tapetami, zasłonami z atłasu oraz pluszowymi meblami i wykładzinami w klasyczne wzory. Całe wyposażenie trafi do nowego właœciciela. Właœciciel chce się pozbyć absolutnie wszystkiego.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL