Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Warszawa

Podwójne zabójstwo na warszawskiej Woli?

Fotorzepa/ Piotr Guzik
Stołeczna prokuratura wyjaœnia okolicznoœci œmierci 54-letniej kobiety, której ciało znaleziono przed kamienicš przy ul. Płockiej oraz 72-letniego mężczyzny, którego zwłoki były w mieszkaniu.

Zatrzymano 37-letniego mężczyznę, który wynajmował pokój w lokalu, w którym znaleziono zwłoki. Dziœ ma on zostać przesłuchany.

Policjanci z warszawskiej Woli interweniowali w kamienicy przy ul. Płockiej w sobotę w zwišzku ze zgłoszeniem dotyczšcym awantury domowej.

Sšsiedzi zadzwonili na komendę, ponieważ w jednym z mieszkań słychać było krzyki i szamotaninę i głoœne wołanie o pomoc. Funkcjonariusze pojechali na miejsce.

W mieszkaniu na pištym piętrze znaleŸli ciało właœciciela 72-letniego mężczyzny. Jego obrażenia - jak póŸniej podał rzecznik Prokuratury Okręgowej Łukasz Łapczyński - wskazywały na zabójstwo.

Przed kamienicš mundurowi znaleŸli ciało 54-letniej kobiety. Zwłoki leżały na masce samochodu. Wiele na to wskazuje, że spadła z wysokoœci. - Wskazujš na to jej obrażenia - mówił prok. Łapczyński.

Oba ciała zostały przewiezione do Zakładu Medycyny Sšdowej, gdzie po niedzieli zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Kobieta mieszkała u mężczyzny. Podobnie jak 37-letni mężczyzna. W zwišzku z tš sprawš został on zatrzymany. Był pijany.

Dopiero po wytrzeŸwieniu będzie przesłuchiwany przez prokuratora, prawdopodobnie już dziœ po południu. Na razie nie wiadomo czy i jakie zarzuty usłyszy.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL