Globalne przychody Baker & McKenzie wzrosły do 2,62 mld USD

aktualizacja: 24.08.2016, 18:31
Foto: 123RF

Przychody międzynarodowej kancelarii prawnej Baker & McKenzie w 2016 roku wzrosły o 8 prc. do 2,62 mld dolarów. Wzrost przychodów i zysku polskiego biura był zbieżny z globalnym trendem.

REDAKCJA POLECA

Baker & McKenzie – jedna z wiodących międzynarodowych kancelarii prawnych, opublikowała wyniki za rok finansowy, który zakończył się 30 czerwca 2016. Globalne przychody osiągnęły poziom 2.62 mld dolarów, co oznacza wzrost o 8 proc. w porównaniu do poprzedniego roku. Zysk po opodatkowaniu wyniósł 904 mln dolarów, o 14 proc. więcej niż w zeszłym roku.

Wzrost przychodów i zysku polskiego biura Baker & McKenzie był zbieżny z globalnym trendem a grono partnerów powiększyło się o pięcioro osób. Dodatkowo otwarte zostało nowe biuro w Łodzi, które oferuje wsparcie w zakresie fuzji i przejęć, nieruchomości, prawa korporacyjnego, praw własności intelektualnej oraz technologii, prawa pracy i prawa antymonopolowego.

Mimo sporych zmian i inwestycji to był udany rok z finansowego punktu widzenia dla naszego biura – mówi Marek Rosiński, partner zarządzający Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp.k. – W następnych latach spodziewamy się dalszego, bardziej dynamicznego wzrostu przychodów - na poziomie dwucyfrowym rocznie – przewiduje.

POLECAMY

KOMENTARZE