Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

W kancelariach

Globalne przychody Baker & McKenzie wzrosły do 2,62 mld USD

123RF
Przychody międzynarodowej kancelarii prawnej Baker & McKenzie w 2016 roku wzrosły o 8 prc. do 2,62 mld dolarów. Wzrost przychodów i zysku polskiego biura był zbieżny z globalnym trendem.

Baker & McKenzie – jedna z wiodšcych międzynarodowych kancelarii prawnych, opublikowała wyniki za rok finansowy, który zakończył się 30 czerwca 2016. Globalne przychody osišgnęły poziom 2.62 mld dolarów, co oznacza wzrost o 8 proc. w porównaniu do poprzedniego roku. Zysk po opodatkowaniu wyniósł 904 mln dolarów, o 14 proc. więcej niż w zeszłym roku.

Wzrost przychodów i zysku polskiego biura Baker & McKenzie był zbieżny z globalnym trendem a grono partnerów powiększyło się o pięcioro osób. Dodatkowo otwarte zostało nowe biuro w Łodzi, które oferuje wsparcie w zakresie fuzji i przejęć, nieruchomoœci, prawa korporacyjnego, praw własnoœci intelektualnej oraz technologii, prawa pracy i prawa antymonopolowego.

Mimo sporych zmian i inwestycji to był udany rok z finansowego punktu widzenia dla naszego biura – mówi Marek Rosiński, partner zarzšdzajšcy Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp.k. – W następnych latach spodziewamy się dalszego, bardziej dynamicznego wzrostu przychodów - na poziomie dwucyfrowym rocznie – przewiduje.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL