Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Terroryzm

Stanisław Pięta: Jedyna droga to masowe deportacje muzułmanów do Afryki

Stanisław Pięta, poseł Prawa i Sprawiedliwoœci
Fotorzepa/ Jerzy Dudek
Masowe deportacje muzułmanów do Afryki, wyburzenie meczetów i wzmocnienie służb specjalnych to dla Stanisława Pięty recepta na walkę z terroryzmem w Europie Zachodniej. - Islamiœci przyszli tutaj, by zabić Europejczyków i podporzšdkować sobie tych, których zabić nie zdšżš - powiedział poseł PiS.

W rozmowie z fronda.pl polityk podkreœla, że „powinniœmy wycišgać wnioski z dramatycznych doœwiadczeń Europejczyków na Zachodzie”.- Powinniœmy wyraŸnie odrzucać idee neomarksizmu, chronić tradycję, nasze chrzeœcijańskie korzenie i troszczyć się o budowę mocnej wspólnoty narodowej i państwowej. To jedyna droga do trwałego zabezpieczenia życia polskich kobiet i dzieci – mówi.

- Nie możemy ulegać złudzeniom i żywić się jakimiœ lewicowymi bajeczkami. Nie możemy ryzykować życiem naszych rodaków. W tym wydaniu islam nie jest żadnš religiš pokoju, ale totalitarnym systemem zarzšdzania społeczeństwem – twierdzi poseł. - Nie ma najmniejszej możliwoœci na wypracowanie jakiegoœ pokojowego porozumienia. Islamiœci przyszli tutaj, by zabić Europejczyków i podporzšdkować sobie tych, których zabić nie zdšżš – podkreœla.

Zdaniem Pięty na Zachodzie „Lewica żywi się poparciem islamistów i godzi się na funkcjonowanie organizacji terrorystycznych”.

- Musimy pokazywać obrzydliwy, ohydny sojusz polityczny zawarty między lewicowymi œrodowiskami politycznymi Europy Zachodniej a grupami muzułmanów. Musimy pamiętać, że to muzułmanie, którzy nabyli już prawa wyborcze, aktywnie uczestniczš w życiu politycznym i głosujš na formacje lewicowe. Pamiętajmy, że w ostatnich wyborach prezydenckich we Francji kandydata lewicy Macrona poparły wszystkie grupy i stowarzyszenia islamskie we Francji – mówi Stanisław Pięta.

- Europa Zachodnia straciła swojš tożsamoœć walczšc z chrzeœcijaństwem. Europejska lewica zniszczyła ducha wspólnoty – podkreœla poseł.

Cała rozmowa na fronda.pl

ródło: fronda.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL