Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Telewizja

"Ucho Prezesa": Gowin ma problem z kręgosłupem

materiały prasowe
Powracajšce "Ucho Prezesa" nadrabia to, co wydarzyło się latem, czyli marsze spacerowiczów i Adriana, który już nie czeka pod gabinetem, za to został Andrzejem.

W jednym z wywiadów twórca serialu Robert Górski stwierdził, że nie jest pewien, czy komentarze o tym, iż Adrian na powrót stał się Andrzejem, nie sš pochopne. W "Uchu" Adriana już jednak nie ma, ani pod drzwiami gabinetu prezesa, ani w nomenklaturze.

Nie może dziwić, że najważniejsze wydarzenie sezonu, który nie był w tym roku "ogórkowy", stanowi oœ pierwszego odcinka drugiej serii "Ucha". Mimo uwag Mariusza, stwierdzajšcego, że w małych miasteczkach przecież nikogo to nie interesuje.

Decyzja o wetach sprawiła, że tłoczno zrobiło się i u prezesa, i przed budynkiem na Nowogrodzkiej. Jeden z goœci Wodza Narodu z nostalgiš będzie wspominał historię. - Za moich czasów tak by nie było - stwierdzi mężczyzna bez imienia, za to z ksywš "prokurator". Jego towarzysz będzie musiał kryć uœmiech, słuchajšc wizji tego, który "w PRL-u uwalniał opozycjonistów z więzień".

Najciekawszy jest Andrzej Seweryn. Nie będzie żadnym spoilerem ujawnienie, że występuje w "Uchu" w roli Jarosława Gowina. I mówišc po młodzieżowemu "kradnie show", gdy tłumaczy, dlaczego najpierw głosował za zawetowanymi ustawami, a póŸniej cieszył się z decyzji prezydenta.

Z pewnoœciš w pamięci utkwi też tyrada Mariusza, przekonujšcego prezesa, jakš agresję prezentujš "stare wariaty", które "ogłupiły młodzież" protestujšcš przeciwko ustawom. Niejeden widz rozpozna w tej scenie nie tylko Mariusza, ale i swoich znajomych, którzy ugrzęŸli po którejœ ze stron politycznego sporu.

Nowy sezon "Ucha Prezesa" ma, podobnie jak pierwszy, liczyć 14 odcinków plus dwa specjalne na zakończenie. Twórcy pozostajš przy formule prezentowania kolejnych częœci w czwartki na platformie Showmax, a w następujšce po nich poniedziałki - na youtube. Jak zapowiadał Robert Górski, goœcinnie ma się pojawić kilku aktorów "z najwyższej półki". Pierwszy jest Seweryn i dobrze, gdyby nie był to jednorazowy występ.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL