Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 01.09.2016 06:13 Publikacja: 31.08.2016 19:32
Zbigniew Jakubas, właściciel Mennicy Polskiej
Foto: Fotorzepa, Krzysztof Skłodowski
Kolejną odsłonę ma spór akcjonariuszy Netii. Posiadający blisko 13 proc. akcji amerykański fundusz Sisu Capital w czerwcu oprotestował część uchwał tegorocznego zwyczajnego walnego zgromadzenia telekomu, a teraz wystąpił do sądu o ich unieważnienie.
Tym samym konflikt mniejszościowego akcjonariusza z firmami znanego biznesmena, Zbigniewa Jakubasa, zaczął dotyczyć szerszego grona giełdowych inwestorów.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Doniesienia medialne o możliwym przejęciu udziałów w Intelu przez rząd USA podbijają kurs akcji spółki. Inwestor...
Tylko pięciu operatorów z siedmiu ruszy od 1 października z obsługą systemu kaucyjnego – poinformowała Anita Sow...
Europejscy przywódcy rozmawiają z Donaldem Trumpem przed jego spotkaniem z Władimirem Putinem. Rząd zajmie się u...
Coca-Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie od 2017 roku zmniejszyła emisje CO₂ w całym łańcuchu wartości o 37%. To l...
Na Ukrainie jest ok. 650 tys. żołnierzy rosyjskich, od stycznia przybyło ich 40 tys. Rosjanie są w stanie szybko...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas