Atlas Sztuki Magdaleny Ogórek: Gdzie odnaleziono eksponaty z Muzeum w Wilanowie?

aktualizacja: 14.03.2016, 14:19

Pałac w Wilanowie stracił podczas II Wojny Światowej olbrzymią ilość cennych eksponatów. Ostatnio dwa z nich udało się odzyskać. O tym, co to za przedmioty i jak się odnalazły opowiada Magdalena Ogórek w kolejnym odcinku programu "Atlas Sztuki”.

Komentarz dnia

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych". Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE