Nie chcą psa w banku, bo zostawia sierść

aktualizacja: 10.02.2016, 12:46

Pracownik Alior Banku kazał wyprowadzić z oddziału psa asystującego Marka Sołtysa, znanego jako „Szalony Wózkowicz", bo „zwierzę zostawia sierść i potem trzeba sprzątać".

REDAKCJA POLECA

Bank przeprasza za tę sytuację i obiecuje, że jeśli będzie taka potrzeba, to  przeszkoli swoich pracowników.

Marek Sołtys, który nie raz sprawdzał jak w różnych miejscach traktowane są osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach, teraz na Facebooku opisał przygodę, jaka go spotkała w Alior Banku.

- Wraca sobie człowiek z pracy i idzie załatwić sprawy do banku, a tam przedstawiciel placówki histerycznie wyprasza nas z niego machając rękoma i mówiąc, że mają prawo nie wpuścić żadnego psa asystującego bo "zostawia sierść i muszą potem sprzątać" – napisał na Facebooku.

I dalej pyta ironicznie: - Jestem ciekaw, dlaczego wpuścili mnie na wózku, skoro mogę mieć brudne oponki? I na koniec dodaje: - Brawo dla Alior Bank za próbę łamania ustawy oraz brak szacunku dla klienta.

Julian Krzyżanowski, rzecznik Alior Banku, przyznaje, że jeden z pracowników oddziału zachował się mało empatycznie. – Jednak drugi stanął na wysokości zadania. Przeprosił za kolegę i należycie obsłużył klienta – mówi.

Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Business Communication. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Business Communication lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych". Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

KOMENTARZ DNIA

POLECAMY

KOMENTARZE