Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Społeczeństwo

Policja rozmawiała z nastolatkš napadniętš przez Rafalalę

Fotorzepa/ Roman Bosiacki
Funkcjonariusze policji z Warszawy dotarli do nastolatki, która została zaatakowana przez Rafalalę. Dziewczynka przekazała, że całe zdarzenie trwało dłużej niż przedstawia to film umieszczony w internecie.

Rafalala zaatakowała nastolatkę, która miała œmiać się z jej wyglšdu. Dziewczyna została oblana przez transseksualistkę kawš, a całe zdarzenie zostało nagrane i zamieszczone w internecie.

Na nagraniu widać przestraszonš nastolatkę, która kilkukrotnie przeprasza. Jak póŸniej poinformowała transseksualistka, częœć widzów pochwaliło jej zachowanie, inni skrytykowali agresywnš reakcję.

Szef MSWiA w niedzielę poinformował, że sprawš zajęła się policja. - Fakt, że ktoœ jest hołubionym przez celebrytów i niektóre media wulgarnym i agresywnym transwestytš nie immunizuje go przed konsekwencjach prawnymi jeżeli łamie prawo - napisał Joachim Brudziński.

Jak informuje "Do Rzeczy" funkcjonariusze policji spotkali się z nastolatkš. Po wyłšczeniu kamery dziewczynka usłyszała, że "następnym zostanš powybijane jej zęby". Policjanci ustalili również, że Rafalala po zdarzeniu szukała w internecie informacji na temat zaatakowanej nastolatki.

"Bardzo liczę,że policja, a przede wszystkim rodzice Tego przerażonego i tak boleœnie doœwiadczonego dziecka dostanš wsparcie Rzecznika Praw Dziecka. Wierzę, że celebrycko-medialny parasol ochronny nad tym wulgarnym i agresywnym nieszczęœnikiem nie wystraszy Pana Rzecznika" - napisał na Twitterze szef MSWiA Joachim Brudziński.

 

 

ródło: Do Rzeczy/rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL