Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 11.02.2018 22:04 Publikacja: 11.02.2018 19:38
Foto: Fotorzepa/ Witalij Hrabar
Informacje dotyczące liczby wyjazdów opublikowały służby statystyczne Ukrainy, powołując się na dane Państwowej Straży Granicznej.
Polska jest zdecydowanym liderem, jeśli chodzi o cel podróży Ukraińców. Nasz kraj odwiedziło w 2017 roku 9,9 miliona osób z 26,5 mln wszystkich, którzy wyjechali za granicę. Polska dystansuje w tej statystyce Rosję (4,3 miliona wyjazdów) i Węgry (3,1 mln).
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Więzienie w saksońskim Zwickau porównuje się do lotniska Berlin-Brandenburg (BER). Jego budowa również przeciąga...
Austriacki dziennik „Kronen Zeitung” poinformował, że neurochirurg, która pozwoliła 13-letniej córce nawiercić c...
Sąd Najwyższy Korei Południowej oddalił pozew amerykańskiego muzyka Jonathana Wrighta, który zarzucał firmie Pin...
Wspólna inicjatywa resortów edukacji i obrony Litwy ma pozwolić na nabycie przez 22 tys. osób, w tym dzieci w wi...
Islamski sąd w konserwatywnej, indonezyjskiej prowincji Aceh, skazał 11 sierpnia dwóch mężczyzn na publiczną chł...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas