Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Społeczeństwo

Temat aborcji w Sejmie. Wysyłajš do posłów laurki

Fotorzepa, Piotr Guzik
Fundacja Życie i Rodzina liczy, że posłowie poprš wniosek o zaostrzenie prawa aborcyjnego. W tej sprawie zorganizowali akcję, w której można wysłać laurkę do wybranego posła.

Akcja prowadzona jest na stronie zatrzymajaborcje.pl. Jak tłumaczš organizatorzy, "w 2016 roku z wymienionej przyczyny zabito w Polsce legalnie 1042 dzieci. Aborcje eugeniczne sš najbardziej brutalne ze wszystkich aborcji – wykonywane na dużych i znacznie rozwiniętych dzieciach – w 4, 5 i 6 miesišcu cišży (wczeœniej trudno o diagnozę!), bez podania dziecku znieczulenia. Z aborcji tych mogš się urodzić żywe dzieci, których potem nie reanimuje się, ale czeka się, aż po wielu godzinach umrš".

Do Sejmu wpłynšł projekt zaostrzenia prawa aborcyjnego. Fundacja Życie i Rodzina chce wpłynšć na posłów. W tym celu zorganizowano akcję wysyłki laurek narysowanych przez niepełnosprawne intelektualnie dzieci. Do wybrania jest jeden z 14 rysunków.

Do laurki dołšczony jest apel: Zbliża się głosowanie w sprawie projektu #ZatrzymajAborcję znoszšcego możliwoœć zabijania dzieci ze względu na zły stan ich zdrowia. Projekt w cišgu dwóch miesięcy poparło 830 000 Polaków. Przesyłam laurkę narysowanš dla Pani/Pana przez niepełnosprawne dziecko i wraz z nim proszę o głosowanie za życiem.

Uczestnicy akcji mogš wybrać, do którego posła zostanie wysłana laurka. Lista zawiera wszystkich polityków obecnej kadencji Sejmu.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL