Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Społeczeństwo

"Dość homoseksualnych wštków w bajkach Disney'a". Zbiórka podpisów

YouTube
W internecie trwa zbiórka podpisów pod petycjš w sprawie homoseksualnych wštków w bajkach wytwórni Disney'a.

Pod petycjš podpisało się ponad 64 tysišce osób.

Sprawa dotyczy serialu "Andi Mack" emitowanego na kanale Disney Channel. Jeden z bohaterów informuje swoich szkolnych kolegów,  że jest gejem. Pozostali uczniowie nie majš z tym problemu, częœć oklaskuje odważne wyznanie swojego kolegi.

"Żyjemy w czasach, gdy Rodzice nie mogš już swobodnie pozwolić dzieciom na oglšdanie bajek bez wczeœniejszego upewnienia się, że nie zawierajš one groŸnych dla nich treœci. Niektórzy Rodzice całkowicie rezygnujš z pokazywania dzieciom bajek, żeby uniknšć zwišzanych z tym zagrożeń" - piszš autorzy petycji.

"Jest rozczarowujšce, że wielka wytwórnia filmów dla dzieci, Disney, pozwoliła sobie na homoseksualnš propagandę na swoim kanale Disney Channel" - dodajš.

 

"Inny niepokojšcy epizod miał miejsce w przypadku animowanego serialu "Star Butterfly kontra siły zła". Miała tam miejsca scena pocałunku dwóch mężczyzn, z których jeden był przebrany za księżniczkę" - argumentujš dalej pomysłodawcy akcji.

"Liczymy na to, że międzynarodowy sprzeciw rodziców i wszystkich zatroskanych o los dzieci, będzie ważnym sygnałem ostrzegawczym dla tej wytwórni i ograniczy ideologizowanie jej produkcji w przyszłoœci" - apelujš organizatorzy.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL