Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Społeczeństwo

Trzy nastolatki wyszły w święta. Ciała wyłowione z rzeki

PAP/Darek Delmanowicz
Od kilku dni trwajš poszukiwania trzech nastolatek, które wyszły z domów w Boże Narodzenie. Samochód, którym podróżowały, prawdopodobnie wpadł do rzeki.

Do zdarzenia doszło w gminie Tryńcza. Nastolatki w wieku 16, 18 i 19 lat wyszły w Boże Narodzenie, by spotkać się ze swoimi znajomymi. Po spotkaniu nie wróciły do domu.

Następnego dnia rodzice zaginionych zgłosili sprawę na policję. Do tej pory poszukiwania nie przyniosły żadnego efektu. Telefony nastolatek sš wyłšczone, a ostatni raz widziano je, gdy wsiadały do fioletowego samochodu marki Daewoo.

Dziœ nastšpił przełom w tej sprawie. Służby odnalazły w Wisłoce samochód. Jedna z hipotez zakłada, że właœnie tym pojazdem podróżowały nastolatki.

Na miejscu pracował nurek oraz kilkanaœcie zastępów straży pożarnej. Warunki były jednak na tyle trudne, że pod wodš nurek nie był w stanie okreœlić głębokoœci oraz zebrać danych, które wyœwietla komputer, który ma na ręce.

Przed godz. 16 na brzeg wycišgnięto samochód. W œrodku znajdowało się pięć ciał, prawdopodobnie sš to poszukiwanie nastolatki i ich dwaj koledzy. Jeszcze dziœ prawdopodobnie poznamy tożsamoœć odnalezionych osób.

Policjanci brali pod uwagę dwa możliwe scenariusze - nieszczęœliwy wypadek lub ucieczkę z domu.

ródło: rp.pl/ RMF FM

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL